RU

Луценко: Я вийду з СІЗО людиною, або мене винесуть вперед ногами

10.05.2011, 16:05
Луценко: Я вийду з СІЗО людиною, або мене винесуть вперед ногами - Фото
12948bf0f063b8639bfb97438fd69bab.jpg

Луценко: Я вийду з СІЗО людиною, або мене винесуть вперед ногами

Колишній міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко буде продовжувати голодовку поки не вирішиться ситуація з його утриманням у СІЗО. Про це повідомила сьогодні після візиту до Ю.Луценка його дружина Ірина.

"Він буде продовжувати голодовку доти, поки не вирішиться ця ситуація в той чи інший бік. Це його слова. До нього приїжджала комісія, він їм сказав: я або вийду звідси нормальною людиною, мене нічого тримати під вартою, або мене винесуть вперед ногами", - зазначила І.Луценко, слова якої цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Вона наголосила, що ніяких сумішей для тих, хто голодує, її чоловік не приймає, він п'є тільки небагато води, щоб не відмовили нирки. Також І.Луценко заявила, що єдина причина, за якою її чоловік голодує, - незаконне утримання у слідчому ізоляторі. "Ця голодовка не пов'язана з умовами його утримання у СІЗО, до нього нормальне ставлення, таке ж, як до всіх. Ця голодовка пов'язана тільки з його незрозумілим без єдиної причини утриманням у слідчому ізоляторі", - сказала вона.

У свою чергу, адвокат Ю.Луценка Ігор Фомін наголосив, що своєю голодовкою екс-міністр звертає увагу громадськості на беззаконня у його справі. "Я не хотів би, щоб складалося враження, що він чекає, що за станом здоров'я його звільнять з-під варти. Він наполягає на тому, що утримується під вартою незаконно, що був затриманий і заарештований без законної підстави", - додав він.

І.Фомін наголосив, що на сьогоднішній день відсутні навіть ті формальні мотиви, на які посилалася прокуратура, щоб продовжити йому термін перебування під вартою. "Ми відмовилися від вивчення матеріалів справи і підстави утримання Юрія Вітальєвича під вартою навіть надуманих сьогодні немає", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що адміністрація СІЗО у зв'язку з відмовою Ю.Луценка вживати "суміш для тих, хто голодує" направила до Генпрокуратури і суду запит на дозвіл про застосування спеціальних засобів примусового годування.

Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
Арешт Луценка: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини