RU

Луценко вже набрав 4 кг

09.06.2011, 12:25
Луценко вже набрав 4 кг - Фото
92f1d84592f7d965be15fedfe4e3f3b9.jpg

Луценко вже набрав 4 кг

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко (на фото) розповів, що за час після голодовки він вже набрав 4 кг і відчуває себе нормально. Про це він сказав журналістам у залі суду поки судді перебувають у дорадчій кімнаті.

"Відчуваю себе я нормально. За два тижні, які пройшли після голодовки, набрав 4 кг", - зазначив Луценко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Екс-міністр сказав, що лише одного разу поскаржився суду на стан здоров'я, оскільки у нього атрофувалися м'язи спини і йому було важко сидіти. "Зараз у мене все добре. Я активно займаюся фізкультурою", - додав він. Також Луценко розповів, що сьогодні його розбудили близько 5 години ранку і доставили у суд близько7-30. "Але я не бачу в цьому ніякої проблеми, так привозять всіх. Я ніколи не вимагав для себе якихось пільг", - сказав він.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, за час голодовки (понад місяць) Луценко втратив близько 20 кг.

Сьогодні у Печерському суді триває розгляд справи екс-міністра МВС Луценка. Після того як суддя відкрив засідання, адвокат екс-міністра подав клопотання про відведення головуючого судді. Суд віддалився у дорадчу кімнату для розгляду клопотання.

27 травня розгляд справи по суті було відкладено на прохання самого Луценка. Спочатку екс-міністр звернувся до колегії суддів з відповідним клопотанням у зв'язку з тим, що відсутній адвокат його колишнього водія, а потім ще і поскаржився на погане самопочуття: у нього боліла спина, а лікарі рекомендували йому бути у стоячому чи сидячому положенні не більше двох годин. У відповідь на це суддя поцікавився у конвою, чи присутній у залі суду лікар, який міг би зробити Луценку масаж на місці. Але екс-міністр внутрішніх справ від масажу в приміщенні Печерського суду відмовився, зазначивши, що "це вже буде просто знущанням".

Порадившись, суд задовольнив прохання обвинуваченого і переніс засідання для розгляду справи по суті на 9 червня на 10:00 ранку.

Арешт Луценка: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини