RU

Луценко вважає, що Ющенко мститься Жванії

24.07.2008, 15:33

Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко не має наміру зацікавитися справою про отруєння кандидата в Президенти Віктора Ющенка, поки Генеральна прокуратура України не завершить слідство, яке ведеться з часу обрання В. Ющенка главою держави.

"Отруєння - єдина справа, про яку я нічого не хочу чути ні від Жванії, ні від Ющенка до його офіційного завершення Генеральною прокуратурою", - сказав Ю. Луценко, якого цитує прес-служба партії "Народна самооборона".

Водночас Ю. Луценко вважає кримінальну справу проти Д. Жванії політичною. "Неприховане втручання Секретаріату Президента у спроби кримінального переслідування Жванії демонструє, що замість розслідування ми є очевидцями політичної кампанії та банальної помсти вчорашньому кумові, спонсору і соратнику", - наголосив Міністр.

Нагадаємо, слідчий оперативної групи у справі про отруєння Президента України Віктора Ющенка Олексій Донський стверджував, що Д. Жванія зірвав допит в ГПУ, "оскільки або чогось боїться, або причетний до злочину". Парламентар покинув приміщення головного слідчого управління ГПУ приблизно за 10 хвилин після того, як він туди прийшов для надання свідчень.

Згодом група адвокатів з питань міжнародного права підготувала та направила до Європейського Суду з прав людини скаргу Д. Жванії на дії державних і судових органів, "які намагаються позбавити його громадянства України, що грубо порушує його права як людини і громадянина".

Досьє на Віктора Ющенка >>>

Досьє на Давида Жванію >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини