RU

Луценко вирішив пройти суд, як простий смертний, без грошей

20.06.2011, 12:35
Луценко вирішив пройти суд, як простий смертний, без грошей - Фото
eafaaa5dca46d23841eeaa7eb6cc293e.jpg

Луценко вирішив пройти суд, як простий смертний, без грошей
Колишній міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко заявив, що його справа відрізняється від кримінальних справ, які у різний час порушувалися проти українських олігархів, тим, що у нього немає ні грошей, ні бажання відкупитися. Про це він сказав сьогодні у залі Печерського суду Києва, поки суд віддалився у кімнату для нарад.

"Справа Луценка і справи олігархів, які раніше також були у таких клітках, мають величезну різницю. Олігархи, яких у різні роки намагалися посадити, завжди відкуповувалися. У Луценка грошей для цього і бажання немає ніякого", - зазначив він, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Луценко наголосив, що його справа сьогодні точно така сама, як справи багатьох інших громадян України, які поодинці намагаються протистояти машині влади. "Саме тому я вважаю, що моє завдання - продемонструвати відсутність правозахисної системи і судочинства в Україні для того, щоб почалися радикальні зміни. Точно так само, як звичайний громадянин Іваненко або Петренко, в яких немає грошей, щоб відкупитися, так само і у мене тут є тільки правові аргументи", - додав він.

Нагадаємо, екс-міністру інкримінується заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою групою осіб, перевищення влади або службових повноважень, що призвели до тяжких наслідків, і зловживання владою, скоєне співробітником правоохоронного органу. У Генпрокуратурі збиток державі від дій Луценка на посту міністра оцінюють у 970 тис. грн.

Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
Справа Луценка: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини