2,5 млн грн - в таку суму оцінила моральну шкоду за "образу честі і гідності сім'ї" кандидатом в президенти Анатолієм Гриценком народний депутат Ірина Луценко. Дружина генпрокурора Юрія Луценка подала відповідний позов до суду, розповівши про це на каналі ZIK.
30 січня 2019 року Гриценко заявив, що Луценко з іншими топ-чиновниками нібито приховували синів від АТО. Генпрокурор звинуватив кандидата в президенти в наклепі і сказав, що його син був на фронті добровольцем. Від Гриценка зажадали вибачень. Той вибачився перед Олександром Луценком, але не главою ГПУ, назвавши його "патологічним брехуном".
Читайте також: Луценко розповів, хто і як "роззброював" українську армію
"Це та сума, яку Гриценко знайшов, щоб подати платіж до ЦВК як кандидат в президенти. Якщо він знайшов її як майбутній верховний головнокомандувач (як він думає... як не думаю я, як мати воїна), то програний ним у суді позов буде коштувати йому тієї застави", - пояснила вона цифру.
Луценко показала в ефірі довідку з 55-ї окремої артилерійської бригади "Запорізька Січ", де служив її син.