RU

Луценко вимагає заарештувати Кузьміна

08.08.2011, 13:25
Луценко вимагає заарештувати Кузьміна - Фото
4ded7230a0d59a02f6a05ca915bd7230.jpg

Луценко вимагає заарештувати Кузьміна
Екс-голова МВС Юрій Луценко наполягає на арешті першого заступника генерального прокурора Рената Кузьміна. Про це він заявив сьогодні, озвучуючи в суді свою заяву про здійснення злочину.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Луценко зазначив, що 21 липня на брифінгу Кузьмін, пояснюючи журналістам особисту зацікавленість Юрія Луценка в наданні квартири його водію Леоніду Приступлюку, заявив, що Луценко прописався в цій квартирі, і допустив при цьому іронію з приводу того, що двоє дорослих чоловіків проживають разом в однокімнатній квартирі.

"Вказані дії виконуючого обов'язки Генерального прокурора України Кузьміна по розголошуванню даних досудового слідства в кримінальній справі стосовно мене не доведені в суді, а крім того, є перекрученими і ображають мою честь і достоїнство", - сказав Луценко. Він наголосив, що за подібні дії передбачена кримінальна відповідальність.

Луценко заочно нагадав Кузьміну, що інститут прописки в Україні скасовано декілька років тому, і на сьогодні існує реєстрація. Він також наголосив, що в своєму виступі на брифінгу Кузьмін розголосив дані досудового слідства, які не доведені в суді.

"Таким чином, виконуючий обов'язки генерального прокурора Ренат Кузьмін, розголосивши дані досудового слідства, які ганьблять мене, ображають мої честь і гідність, вчинив злочин, передбачений частиною 2 статті 387 Кримінально-процесуального кодексу України. На підставі вищевикладеного прошу порушити кримінальну справу щодо виконуючого обов'язки Генерального прокурора Кузьміна за фактом злочину, скоєного 21 липня 2011 року", - сказав він.

Луценко також наголосив, що наступною його заявою буде заява про втручання в роботу суду.

Він зазначив, що своїми заявами Кузьмін хоче дати вказівку залежному від нього як від члена Вищої ради юстиції суду, як звинувачувати Луценко в неіснуючому злочині.

"Немає в ув'язненні жодної корупції. Але Кузьмін, член Вищої ради юстиції, звертається до судді Вовка, який є фактично його підлеглим як члена Вищої ради юстиції, - подивіться глибше і засудіть Луценка більше", - сказав він.

Луценко поцікавився, невже Кузьмін, виконуючи обов'язки Генпрокурора на період відпустки глави ГПУ Віктора Пшонки, не знайшов іншої роботи, крім втручання в роботу суду і розголошування даних досудового слідства. "Мені здається, що треба раз і назавжди припинити це і зрештою щоб Кузьмін сидів в такій же клітці за свою брехню і втручання в діяльність суду. Будь ласка, панове прокурори, передайте своєму замовнику Кузьміну, що я можу відкликати цю заяву, якщо він складе свої повноваження члена Вищої ради юстиції", - сказав він.

Луценко попросив розглянути дану заяву про злочин або направити її за призначенням.

Водночас він наголосив, що готовий забрати свою заяву, якщо Кузьмін вийде зі складу Вищої ради юстиції.

Ренат Кузьмін: біографія, новини>>>
Юрій Луценко: біографія, новини>>>
Справа Луценко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини