RU

Луценко вимагає відведення всієї колегії суддів

09.06.2011, 16:15
Луценко вимагає відведення всієї колегії суддів - Фото
f3ce5e23fc4b574b6e773af50da57d9b.jpg

Луценко вимагає відведення всієї колегії суддів

Печерський районний суд Києва відхилив клопотання екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка про відведення головуючого судді Сергія Вовка. У відповідь Луценко подав нове клопотання - про відведення всієї колегії з трьох суддів, які розглядають його справу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Луценко пояснив, що не довіряє цьому складу суду.

За його словами, сьогодні суду були надані достатні аргументи для відведення судді Вовка або для того, щоб припинити слухання справи. "Враховуючи те, що у кімнаті для нарад троє суддів прийняли рішення цього не робити, я не довіряю тепер вже не тільки головуючому Вовку, але й всьому складу суду. Прошу задовольнити моє клопотання", - сказав він.

У свою чергу, представники прокуратури, коментуючи це клопотання, зазначили, що підстав для його задоволення немає: перелік причин для відведення судді прописаний у законодавстві, а Луценко просить відведення суддів тільки через те, що йому не подобаються їхнє рішення. На думку представників прокуратури, подаючи таке клопотання, Луценко намагається затягнути справу.

Суд віддалився у кімнату для нарад, щоб прийняти рішення з вже третього за сьогоднішній день клопотання про відведення.

Нагадаємо, раніше сьогодні Луценко заявив, що суддя Вовк повинен взяти відведення, оскільки у нього є особистий інтерес у його справі. Посилаючись на слова депутата Геннадія Москаля, Луценко нагадав, що проти судді Вовка прокуратура порушувала кримінальну справу - ніби за підроблення і використання підробного рішення суду, викрадення цивільної справи і шахрайське заволодіння ділянкою землі у 70 гектарів."Скажіть мені, будь ласка, якщо міністр Луценко очолював міністерство, за матеріалами якого проти судді була порушена справа, яка досі невідома, чи закрито, є у нього особистий мотив щодо Луценка? Безумовно, є", - сказав він.

Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
Справа Луценка: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини