RU

Луценко вимагає відведення прокурора за фальсифікацію справи

29.09.2011, 15:44
Луценко вимагає відведення прокурора за фальсифікацію справи - Фото
4ecf31aa061f1878b10aea522cc5819e.jpg

Луценко вимагає відведення прокурора за фальсифікацію справи

Колишній міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко вимагає відведення прокурора Євгена Зінченка та його допиту в якості свідка в зв'язку із заявами свідків про те, що їх показання викривлено в протоколі досудового слідства. Про це екс-міністр заявив після допиту свідка Валерія Морецького.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Луценко наголосив, що це вже не перший свідок, який заявляє про невідповідність його слів тому, що записано в протоколі досудового слідства. Він зазначив, що це вже четвертий свідок, який, зокрема, не підтвердив фразу про чистки в апараті МВС за часів Луценка.

"Сьогодні ми стали свідками цілого букета фраз або свідчень, які прокуратура нав'язала свідку Морецькому. Крім того, ми дізнались, що допит тривав довше, ніж вказано в протоколі, не в той час, який вказано в протоколі, і навіть не лише тими слідчими, які вказані в протоколі", - наголосив екс-міністр.

"Як я розумію, ми маємо справу із заявою про фальсифікації досудового слідства. У зв'язку із цим, а тим більше що протокол, який сфальсифіковано в ході досудового слідства, вівся в присутності прокурора Зінченка, я заявляю про відведення прокурора Зінченка і заявляю прохання про те, щоб заслухати його в якості свідка в цій справі", - сказав він.

Луценко наголосив, що неможливо далі вести об'єктивний процес, в ситуації, коли один з представників обвинувачення неодноразово викритий у фальсифікації протоколу досудового слідства. Він також звернув увагу на те, що представники прокуратури реагують на показання свідків і тут же починають набирати SMS-ки.

Луценко зазначив, що якщо сьогоднішній свідок буде звільнений з органів внутрішніх справ після допиту в суді, це може вплинути на показання інших свідків, які є співробітниками МВС.

Суд пішов у дорадчу кімнату для розгляду даного питання.

Нагадаємо, раніше сьогодні Морецький повідомив в суді, що при прийомі на роботу водія екс-міністра внутрішніх справ Леоніда Приступлюка законодавство не порушувалося. Крім того, Морецький зазначив, що не говорив на допиті в Генпрокуратурі про те, що вказівка про прийом на роботу водія виходила від колишнього на той час глави МВС.

Юрій Луценко: біографія, новини>>>
Справа Луценка: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини