RU

Луценко вимагає допиту в прямому телеефірі

19.07.2011, 14:59
Луценко вимагає допиту в прямому телеефірі - Фото
5097a6c3bb1cd9ade612d48d766883d7.jpg

Луценко вимагає допиту в прямому телеефірі

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко буде вимагати поновлення трансляції, а також фото- і відеозйомки процесу на стадії його допиту. Про це він заявив сьогодні в перерві судового засідання.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Луценко наголосив: "Я думав, що після зачитування всіх фантазій прокуратури я зможу публічно відповісти на всі ці обвинувачення в ході свого публічного допиту".

Луценко нагадав, що доступ на відкритий процес не може бути обмежений з інших причин, окрім державної таємниці. "18-й том, який є "страшно секретним", щойно зачитали", - додав екс-міністр.

З його слів, він хоче на відеокамери заявити про те, що не визнає своєї провини.

Разом з тим, Луценко відмовився розкривати журналістам свою аргументацію, - він представить її безпосередньо в розмові зі свідками з боку обвинувачення. "Це свідки, які мене грубо оббрехали, їх троє, і у мене є докази цього", - сказав він.

Наразі судове засідання поновлено. Прокурори продовжують зачитувати обвинувальний висновок. З 12:00 до перерви вони встигли прочитати близько 20 сторінок.

Нагадаємо, на попередньому судовому засіданні суддя Вовк постановив заборонити фото- і відеозйомку судового процесу до моменту проголошення остаточного рішення у справі екс-міністра внутрішніх справ, щоб "не викликати тиск на свідків".

Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
Справа Луценка: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини