RU

Луценко відмовився від обстеження призначеними медиками

02.09.2011, 17:47
Луценко відмовився від обстеження призначеними медиками - Фото
547766bf52e19c566d3df8ed56a31196.jpg

Луценко відмовився від обстеження призначеними медиками

Колишній глава МВС України Юрій Луценко, що утримується в Київському слідчому ізоляторі, відмовився від огляду і обстеження фахівцями Міністерства охорони здоров'я. Про це повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби.

"Сьогодні, 2 вересня 2011 року, згідно з дозволом Печерського районного суду м. Києва від 1 вересня до Київського СІЗО прибула комісія, складена з провідних фахівців МОЗу України (за спеціалізацією гастроентерологія) на чолі з головним гастроентерологом України Харченко Наталею В'ячеславівною. Ця комісія була створена для додаткового обстеження стану здоров'я Ю.Луценка, оскільки попередні висновки лікарів (дієтолога і гастроентеролога) від 30 серпня були зроблені на підставі обстежень, проведених ще в травні-липні. Для проведення комплексного обстеження стану здоров'я Ю.Луценка комісія була забезпечена необхідним діагностичним обладнанням. Враховуючи вищесказане, на основі вивчення медичної документації, що включає результати попередніх інструментальних досліджень (езофагогастрофібродуоденоскопію, УЗД органів брюшной порожнини), лабораторних методів обстеження (загальний аналіз крові, біохімічні показники функції печінки тощо) комісією складено висновок щодо необхідності уточнення ряду даних шляхом проведення додаткових обстежень, без чого встановлення діагнозу є передчасним. Однак, Ю.Луценко категорично відмовився від спілкування з членами комісії відносно стану його здоров'я, медичного огляду і обстеження. Зараз стан здоров'я Ю.Луценка знаходиться під постійним динамічним наглядом медперсоналу Київського СІЗО", - говориться в заяві.

Нагадаємо, вчора дружиною Луценка була поширена інформація про те, що у колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка виявлено цироз печінки.
Справа Луценка: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини