RU

Луценко "відхрестився" від колотнечі із Стогнієм

15.11.2010, 09:45
Луценко
30af3d18b54a1395c8593635e6cca5d3.jpg

Луценко "відхрестився" від колотнечі із Стогнієм
Лідер "Народної самооборони" Юрій Луценко вважає, що "брехня" головного радника Міністра внутрішніх справ Костянтина Стогнія і керівника Департаменту у зв'язках з громадськістю МВС про обставини бійки після передачі "Шустер live" підірвали довіру до міліції.

Як повідомляє прес-служба "Народної самооборони", Ю.Луценко розповів про обставини цього конфлікту. "У п'ятницю не було ніякого інциденту з моєю участю. Я закінчив виступ тут, у студії Савіка Шустера, вийшов на вулицю, спокійно спілкувався з іншими людьми, у цей час Стогній, вступивши у "перестрілку" з народним депутатом Гримчаком, не зміг перемогти його інтелектом і накинувся з кулаками. Очевидно, потім зрозумів, що це чисто кримінальна справа, оскільки йдеться про особистості, які є недоторканними, і яких не тільки бити, навіть лякати не можна - це кримінальна відповідальність за загрози, за побиття, за завдання тілесних пошкоджень. І після цього він вигадав якусь неймовірну історію, ніби він накинувся на мене. Для мене це новина. Ви ж бачили, що на мені немає подряпин", - заявив лідер "Народної самооборони".

"Воно було б смішно, але є одна обставина, це - головний радник Міністерства внутрішніх справ. А допомагає йому керівник департаменту у зв'язках із громадськістю. Як ми після цього взагалі можемо довіряти цілому Міністерству? Уявіть собі, що було б, якби працівник Міністерства внутрішніх справ при мені напав на депутата-регіонала"? Ось ви уявляєте собі атмосферу, яка була б тоді?", - порівняв Ю.Луценко.

"Я розумію, що вони просто рятують шкуру Стогнія від кримінальної відповідальності за побиття депутата, але мене дратує, що це роблять люди, які уповноважені донести інформацію від імені Міністерства внутрішніх справ. Як ми можемо довіряти 300-тисячному Міністерству, та їхнім радникам, якщо вони брешуть навіть у такій елементарній ситуації?", - наголосив Ю.Луценко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що депутат Верховної Ради від "Народної самооборони" Юрій Гримчак і К. Стогній побилися у п'ятницю після ефіру програми "Шустер Live". Пізніше директор Департаменту у зв'язках із громадськістю МВС Дмитро Андрієв заявив, що К.Стогній вдарив в обличчя екс-главу МВС Ю. Луценка.

Водночас Ю.Гримчак звернувся до міліції і Генеральної прокуратури із заявою про порушення кримінальної справи щодо К.Стогнія. Крім того, Ю.Гримчак направив відкрите звернення до Президента Віктора Януковича, до Кабінета Міністрів і Верховної Ради у зв'язку із колотнечею із головним радником глави МВС.

Костянтин Стогній: біографія та добірка новин>>>
Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
Юрій Гримчак: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини