RU

Луценко у суді: Мені дадуть вісім років ув'язнення

27.05.2011, 11:30
Луценко у суді: Мені дадуть вісім років ув'язнення - Фото
4cf15fa0115a0bb0b76c5df23d697030.jpg

Луценко у суді: Мені дадуть вісім років ув'язнення
Колишній міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко заявляє про те, що йому вже відомо, що йому присудять вісім років ув'язнення. Про це він заявив сьогодні журналістам перед початком судового засідання в Печерському суді Києва.

"Я знаю, що саме написано у звинувачувальному висновку, який знаходиться у розпорядженні судді. Цей висновок написали в прокуратурі, узгодили з Адміністрацією Президента, і там написаний термін - вісім років", - наголосив Ю.Луценко.

"Так що я знаю наперед, що запланувала сьогоднішня прокурорсько-судова вертикаль… Але з іншого боку я точно знаю, що у мене є незаперечні аргументи моєї невинності", - додав політик.

За його словами, тепер єдина для нього проблема в тому, щоб знайти суд, в якому ці аргументи почують. Саме тому, відмітив Ю.Луценко, він наполягав на суді присяжних, на якому "є можливість добитися справедливості як для нього самого, так і для тисяч таких самих ув'язнених.

Але, оскільки суд в цьому йому відмовив, то він збирається оскаржити це рішення у Європейському суді з прав людини.

Нагадаємо, 23 травня суд залишив в силі запобіжний захід для Ю.Луценка у виді утримання під вартою. Кримінальну справу Луценка передано Генпрокуратурою на розгляд по суті до Печерського суду.

Екс-міністру інкримінується заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем, за попередньою змовою групи осіб, перевищення влади або службових повноважень, що призвело до тяжких наслідків, і зловживання владою, вчинене співробітником правоохоронного органу.

У Генпрокуратурі збитки державі від дій Ю.Луценка на посту міністра оцінили в 970 тис.грн.

Юрій Луценко: біографія і добірка новин>>>
Справа Луценка: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини