RU

Луценко у статусі в.о. міністра розраховує на збільшення зарплати

28.01.2010, 17:13

Зарплата у Юрія Луценка як в.о. буде більшою, ніж у статусі Міністра внутрішніх справ. Про це він повідомив сьогодні на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю.Луценко уточнив: "Замміністра отримує більше, ніж міністр, у зв'язку з тим, що Кабінет Міністрів під тиском Президента і народних депутатів від опозиції ухвалив минулого року рішення про скорочення зарплат міністрів вдвічі. Я отримував близько 10 тис. грн., мої заступники отримують до 20 тис. грн. Зараз, мені здається, моє фінансове становище навіть поліпшиться".

Ю.Луценко також зазначив, що єдине обмеження у виконувача обов'язків - він не може голосувати на засіданнях уряду.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада відправила Ю.Луценка у відставку. За відповідний проект постанови N6003 авторства регіонала Олександра Лавриновича сьогодні на позачерговому засіданні проголосував 231 депутат: 171 регіонал, 1 бютівець, 11 депутатів НУНС, 27 комуністів, 19 литвинівців, 2 позафракційні. Необхідність звільнення Ю.Луценка регіонали пояснили "систематичним порушенням ним чинного законодавства України про вибори, неодноразовими спробами втручання у хід виборчого процесу під час проведення виборів Президента України в 2010 році, всупереч встановленим законодавством заборонам".

Через всього декілька годин після цього голосування Кабінет Міністрів на позачерговому засіданні призначив звільненого сьогодні Юрія Луценка виконувачем обов'язку Міністра внутрішніх справ та призначивши його першим заступником глави МВС.

Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини