RU

Луценко і Турчинов стали фігурантами у новій кримінальній справі

27.10.2010, 17:15
Луценко і Турчинов стали фігурантами у новій кримінальній справі - Фото
57a974ca74aaef73726bdb3a032f4826.jpg

Луценко і Турчинов стали фігурантами у новій кримінальній справі

Генеральна прокуратура України порушила кримінальну справу, пов'язану з просуванням по службі водія Юрія Луценка. Про це повідомив сьогодні журналістам на прес-конференції заступник Міністра внутрішніх справ, начальник Головного слідчого управління Василь Фарінник.

"Порушена кримінальна справа Генеральною прокуратурою України за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами МВС того часу. Тому що людина, що працювала простим водієм на підприємстві, а в міліції близько п'яти років, отримала звання від капітана до підполковника і отримала 22 роки стажу", - зазначив В.Фарінник. Він додав, що справа порушена за ст. 364 Кримінального кодексу України, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами В.Фарінника, у справі фігурують колишній міністр МВС Ю.Луценко, Олександр Турчинов, які підписували відповідні листи і резолюції, яким цій людині протиправно приписувався додатковий стаж.

"Тут цілий ряд конкретних порушень, ніякої політики, і всі матеріали будуть опирилюднені. Все це свідчить про те, що необхідно розслідувати кримінальну справу і дати належну оцінку", - наголосив він.

На питання-уточнення журналістів, яке покарання може осягнути колишнє керівництво МВС, якщо буде доведена їхня провина, В.Фарінник відповів: "Можливо, що хтось і сидітиме - стаття адже серйозна. Тим більше, що це не той злочин, де треба доводити - кинув хтось каменем у вікно чи ні. Є документи, підписані конкретними людьми. І від цього відмовитися неможливо".

Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини