RU

Луценко - суддям: Подумайте про Україну

05.01.2011, 14:17
Луценко - суддям: Подумайте про Україну - Фото
0d1f6f843a80a5bb321646055533ca4a.jpg

Луценко - суддям: Подумайте про Україну

Екс-міністр Юрій Луценко виступив перед суддями в Апеляційному суді Києва, де розглядається його скарга на рішення Печерського суду столиці про застосування до нього запобіжного заходу у вигляді взяття під варту на два місяці. Колишній глава МВС закликав суддів, приймаючи рішення, "думати не про нього, а про Україну".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі "Народної самооборони", Ю.Луценко закликав суддв подарувати українцям надію на те, що справедливість у нашій державі все-таки існує. "У дорадчій кімнаті думайте не про мене, не про мою дружину і моїх дітей, думайте про Україну, під прапором якої ви сидите", - заявив екс-міністр.

Політик також заявив, що віра у справедливий суд найбільше потрібна саме зараз, коли в Україні коїться "безліч несправедливих речей, коли реабілітуються кримінальні авторитети, коли на волю відпускають звинувачених у дійсно важких злочинах".

У своєму виступі Ю.Луценко також відзначив, що обвинувачення прокуратури в тому, що він "не знайомився з матеріалами слідства" абсурдні, оскільки він читав справу настільки сумлінно, наскільки це дозволяв слідчий. При цьому Ю.Луценко порівняв себе з нинішнім Міністром внутрішніх справ Анатолієм Могильовим: "Він книгу "Святослав" вже рік читає, а я все-таки швидше за нього читаю". Екс-міністр підкреслив, що слідство "вибивало свідчення із співробітників МВС" і у нього є відповідні заяви.

Лідер "Народної самооборони" також назвав рішення Печерського суду про його затримання "найбільшим казусом суду". "Я знаю багато анекдотів і приколів, але такого ще не чув", - відзначив Ю.Луценко.

Він також назвав "повною ахінеєю" те, що він намагався втекти за кордон. За його словами, у нього було щонайменше три причини відмовитися від такого кроку: "Перше, не з моїми грошима і особою виїжджати з країни. Друге, сім'я і діти. Третя причина, я не хотів підставляти тих, хто зараз знаходиться в СІЗО".

Поки судді знаходяться в дорадчій кімнаті, екс-міністр зміг поспілкуватися з сім'єю та Юлією Тимошенко, яка також знаходиться в залі. Охоронці їм не перешкоджають.

Лідер БЮТ, звертаючись до соратника, висловила йому свою повну солідарність і підтримку, побажала не втрачати оптимізму.

Ю.Луценко, під час спілкування з соратниками, розказав, що у нього відібрали годинник, а також що в камері є телевізор, але він не показує "5 канал" і канал "24", тому що там також "в кутку екрана є годинник", що може допомогти осудженим узгоджувати час для втечі. Екс-міністр розказав, що йому заборонили отримувати книги ззовні, порадивши користуватися послугами бібліотеки СІЗО.

Нагадаємо, сьогодні в Апеляційному суді Києва почалося друге засідання, на якому розглядається апеляція Ю. Луценко на рішення Печерського суду про застосування до нього запобіжного заходу у вигляді арешту на два місяці. Екс-міністр просить змінити запобіжний захід на підписку про невиїзд.

27 грудня 2010 року Печерський райсуд Києва ухвалив рішення про застосування до Ю.Луценко запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою терміном на два місяці. Екс-міністра тримають у камері на трьох чоловік в Лукьянівському СІЗО.

Юрій Луценко: біографія і добірка новин>>>
Арешт Луценко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини