RU

Луценко стверджує, що Ющенко "ганебно втік" із зустрічі з НУНС

07.10.2008, 13:57

Президент України Віктор Ющенко на нараді фракції "Наша Україна - Народна самооборона" не надав слова Володимиру Стретовичу і "ганебно втік". Про це сьогодні заявив лідер "Народної самооборони" Юрій Луценко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю. Луценко відзначив: "Є більше 30 підписів, але ще більше 10 осіб дали згоду поставити свої підписи, зараз цей процес іде. Мало того, була технічна готовність продемонструвати це панові Президенту на зустрічі НУНС із ним, і коли пан Стретович підняв руку для пропозиції обговорити питання і продемонструвати волю фракції як демократи, начебто, демократові Президенту - Президент розвернувся і ганебно втік із зустрічі з НУНС".

"Я ще раз підтверджую, що є готовність продемонструвати більшість голосів", - сказав Ю. Луценко.

Нагадаємо, раніше сьогодні Ю. Луценко заявив, що більше не вважає себе членом команди Віктора Ющенка. "На жаль, "Наша Україна" перетворилася з вагомого політичного утворення в оточення Президента, яка бореться виключно за його особисті меркантильні інтереси, незважаючи на інтереси країни", - зокрема, наголосив лідер "Народної самооборони", коментуючи своє рішення.

Досьє на Юрія Луценка >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини