RU

Луценко стверджує, що його "замовили"

21.12.2010, 11:05
Луценко стверджує, що його
0afb4ef9f8f1d8150c6f6c0d64077017.jpg

Луценко стверджує, що його "замовили"
Генеральна прокуратура України поширила брехню. Про це заявив лідер "Народної самооборони" Юрій Луценко (на фото), коментуючи повідомлення ГПУ про ніби відмову екс-міністра знайомитися з матеріалами кримінальної справи.

"Весь поспіх заяв цього відомства щодо Луценка при багаторічних затягуваннях інших справді найрезонансніших справ пояснюється просто - є політичне замовлення максимально швидко, нехай і незаконно, провести до нового року ознайомлення з 24-ма томами творчості слідчих, так само у "темпі польки" за 2 місяці провести суд, щоб встигнути засудити політика для недопущення його участі у виборах у Верховну Раду України", - наголосив Ю.Луценко.

"Я регулярно з'являюся у слідчому управлінні Генеральної прокуратури, зокрема і після пред'явлення мені обвинувачення 13 грудня", - сказав політик.

За його словами, до кінця минулого тижня 11 слідчих в особливо важливих справах "так і не змогли надати прошиту і скомплектовану кримінальну справу, про що була складена заява 16 грудня мною і моїм адвокатом".

Екс-міністр додав, що "слідчого особисто повідомили про неможливість ознайомлення мною з матеріалами справи 20 грудня через участь мого адвоката в іншій кримінальній справі - Богдана Данилишина, до якого його після довгих незаконних відмов нарешті допустила ГПУ".

"Так що, як писав легендарний Булгаков - "вітаю вас, соврамши", панове з прес-служби ГПУ", - заявив Ю.Луценко.

Нагадаємо, вчора Генеральна прокуратура України запропонувала лідеру "Народної самооборони" Ю.Луценку негайно прибути до слідчого для ознайомлення зі справою.

Раніше Головне управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України завершило досудове слідство у кримінальній справі з обвинувачення колишнього Міністра внутрішніх справ України Ю.Луценка і колишнього співробітника МВС Л. Приступлюка.

Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини