Луценко стверджує, що його "замовили"

21.12.2010, 11:05
Луценко стверджує, що його
0afb4ef9f8f1d8150c6f6c0d64077017.jpg

"Я регулярно з'являюся у слідчому управлінні Генпрокуратури, зокрема і після пред'явлення мені обвинувачення 13 грудня", - сказав Ю. Луценко, коментуючи повідомлення ГПУ про ніби його відмову знайомитися з матеріалами кримінальної справи

Луценко стверджує, що його "замовили"
Генеральна прокуратура України поширила брехню. Про це заявив лідер "Народної самооборони" Юрій Луценко (на фото), коментуючи повідомлення ГПУ про ніби відмову екс-міністра знайомитися з матеріалами кримінальної справи.

"Весь поспіх заяв цього відомства щодо Луценка при багаторічних затягуваннях інших справді найрезонансніших справ пояснюється просто - є політичне замовлення максимально швидко, нехай і незаконно, провести до нового року ознайомлення з 24-ма томами творчості слідчих, так само у "темпі польки" за 2 місяці провести суд, щоб встигнути засудити політика для недопущення його участі у виборах у Верховну Раду України", - наголосив Ю.Луценко.

"Я регулярно з'являюся у слідчому управлінні Генеральної прокуратури, зокрема і після пред'явлення мені обвинувачення 13 грудня", - сказав політик.

За його словами, до кінця минулого тижня 11 слідчих в особливо важливих справах "так і не змогли надати прошиту і скомплектовану кримінальну справу, про що була складена заява 16 грудня мною і моїм адвокатом".

Екс-міністр додав, що "слідчого особисто повідомили про неможливість ознайомлення мною з матеріалами справи 20 грудня через участь мого адвоката в іншій кримінальній справі - Богдана Данилишина, до якого його після довгих незаконних відмов нарешті допустила ГПУ".

"Так що, як писав легендарний Булгаков - "вітаю вас, соврамши", панове з прес-служби ГПУ", - заявив Ю.Луценко.

Нагадаємо, вчора Генеральна прокуратура України запропонувала лідеру "Народної самооборони" Ю.Луценку негайно прибути до слідчого для ознайомлення зі справою.

Раніше Головне управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України завершило досудове слідство у кримінальній справі з обвинувачення колишнього Міністра внутрішніх справ України Ю.Луценка і колишнього співробітника МВС Л. Приступлюка.

Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить