RU

Луценко стверджує, що багато хто з нардепів був на обліку МВС

25.09.2009, 14:05

У Верховній Раді багато людей, які свого часу були на обліку МВС. Про це в інтерв'ю "Українській правді" заявив Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

Зокрема, відповідаючи на питання, як Ельбрус Тедеєв потрапив у ВР, якщо, за даними міліції, він перебував на обліку МВС, Ю.Луценко запропонував: "Спитайте у Віктора Януковича. Тим більше що Ельбрус там не одинокий. Там багато людей, які у свій час перебували на обліку МВС. У легендарному 2005 році більшість з них залишили територію України. Ми дуже активно працювали і по Іванющенку, і по Кию, і по Черткову, і по Тедеєву, і по багатьох інших персонажах. Всіх не пам'ятаю, там ціла бригада зібралася", - сказав він.

"А потім сталися вибори, і вся ця гоп-компанія у повному розумінні цього слова зайшла у Верховну Раду. Тому питати, як вони там опинилися, треба у тих, хто формував списки Партії регіонів", - вважає Міністр внутрішніх справ.

Водеочас, Ю.Луценко додав, що "такі діячі" потрапили не тільки у списки ПР. "Фігуранти бази "Скорпіон" УБОЗу є і в інших фракціях. Але вони хоча б не ведуть активне життя і не роздають свої автомобілі для прикриття бандитського розборок у Києві", - сказав голова МВС, очевидно, маючи на увазі перестрілку у Голосіївському парку Києва, в якому нібито брав участь громадянин Росії Роберт Тедеєв.

Нагадаємо, Р.Тедеєва затримали в результаті інциденту, що мав місце у Голосіївському парку Києва. За даними міліції, дві групи представників Азербайджану і Дагестану з'ясовували між собою відносини. Поранення з вогнепальної зброї отримали троє людей. Люди, що стріляли втекли на автомобілі "Mercedes-500" чорного кольору з номерним знаком "АА1379ВР". Право на керування цим авто, за даними міліції, належить нардепу Ельбрусу Тедеєву. Сам Е.Тедеєв вже неодноразово заявляв, що затриманий міліцією Р.Тедеєв не є його родичем. "Ця людина, затримана міліцією, не є для мене ні рідноюим, ні двоюрідним, ні троюрідним, ні десятирідним братом! Я можу запитати свою генеалогічне древо... і надати його вам, журналістам", - сказав "регіонал".

Юрій Луценко: біографія і добірка новин>>>
Ельбрус Тедеєв: біографія і добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини