Луценко розкрив, що радив Джуліані щодо Байденів

Луценко розкрив, що радив Джуліані щодо Байденів - Фото
Юрій Луценко (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)
30.09.2019, 12:59

Екс-глава ГПУ каже - двічі бачився з адвокатом Трампа, часто розмовляв по телефону. Описав того, як "одержимого можливими проступками Байденів"

Екс-генпрокурор  Юрій Луценко стверджує, що закликав юриста американського президента Дональда Трампа Рудольфа Джуліані почати розслідування в США і звернутися в тамтешній суд, якщо у нього є якісь докази причетності екс-віце-президента США Джозефа Байдена і його сина Хантера до корупції, "а не використовувати Україну для політичної вендети". Про це він розповів Los Angeles Times.

"Я сказав йому, "давайте проведемо це через прокуратуру, а не через президентів". Сказав, що не можу почати розслідування просто тому, що це в інтересах американського чиновника", - цитує видання Луценко.

За словами Луценка, Джуліані в якийсь момент в 2018-му перестав телефонувати йому щодо Байденів, але після перемоги Володимира Зеленського на виборах президента знову почав зв'язуватися, щоб з'ясувати, чи буде Зеленський більш готовий співпрацювати з цієї теми.

При цьому видання відзначає: Луценко нібито був одним з тих, хто готував "необгрунтовані звинувачення проти Байдена" і "скаржився на посла США в Києві Марі Йованович". Остання, нагадує LAT, "стала мішенню для консервативних критиків, включаючи Джуліані, через те, що, схоже, протистояла тиску на Україну так, як хотів Трамп".