RU

Луценко розказав "усе, що думає" про Президента і про "Нашу Україну"

24.09.2008, 12:15

Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко сказав "усе, що думає" Віце-прем'єр-міністру України Івану Васюнику. Про це він заявив сьогодні на засіданні Кабінетів Міністрів у відповідь на звинувачення І. Васюнника на адресу БЮТ у політиці подвійних стандартів.

"Я скажу все що думаю, тому що я вважаю, що хоча б уряд має працювати. Хоча б уряд... Вночі, не порадившись не лише з БЮТ, але й із колегами із блоку, - хочу вам нагадати, що ми з вами балотувалися у складі блоку "Наша Україна - Народна самооборона", до якої входять 9 партій... Члени "Нашої України", які складають абсолютну меншість - 23 депутати, якщо я не помиляюся... Я, щоправда, не знаю, скільки там перейшло до ЄЦ ( "Єдиний Центр" - ред.), дуже важко зараз встановити вашу партизанську групу... Так от, "нашоукраїнці", не порадившись із Радою блоку, як про те свідчить регламент, розвалили демократичну коаліцію - цинічно сповідаючи подвійні стандарти, звинувачуєте у цьому кого завгодно: БЮТ, "самооборону", Рух, тільки не самих себе, які через телефонний дзвінок одного олігарха з-за кордону і одного олігарха на Банківській розвалили демократичну коаліцію", - сказав Ю. Луценко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Ю. Луценко наголосив, що "Народна самооборона" голосувала не за усі закони, що пропонуються у БЮТ і Партії регіонів. "Ви спочатку розкажіть, як Комісія (Тимчасова слідча комісія - ред.) по Києву спрацювала, яку ви очолюєте, тому що Президент забороняє оголошувати - йому треба чергову нагороду Черновецькому вручити. Ви розкажіть слова Ющенка у 2003 році про те, що необхідно терміново проголосувати за слідчі комісії, а тепер ви це називаєте антиконституційними, антиукраїнськими діями. Де ж подвійні стандарти? Його слова у 2003 або його слова у 2008, або це називається "місце сидіння визначає кут зору?" – спитав глава МВС.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини