RU

Луценко проголосує за "стоп-кран" для Януковича

10.09.2009, 14:09

Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко не бачить кандидата, який був би ідеалом на посаду Президента, але підтримає того, хто "зупинить Януковича". "Сьогодні так виходить, що єдиний, хто може це зробити, - це Юлія Володимирівна Тимошенко", - відмічає він.

Як повідомляє прес-служба "Народної самооборони", Ю.Луценко не змінив свою точку зору і як і раніше вважає, що "Янукович - це біда для України на будь-якій керівній посаді". "Я не хотів би жити в країні з Президентом Януковичем, Прем'єром Азаровим, з міністром Табачником, з Генпрокурором Васильєвим або Піскуном. Уявімо, наприклад, що так і трапилося, хіба з цим змириться півкраїни?.. Звичайно, ми і Януковича переживемо, але навіщо це робити, якщо є можливість оминути період зрад, образ і розбрату?" - вважає голова МВС.

Пояснюючи свій вибір, Ю.Луценко нагадав, що новому Президенту буде потрібне вміння чути інших людей і враховувати критику. На його думку, Ю.Тимошенко це вміє: "Вона щодня робить висновки з помилок кадрового складу уряду. Для мене це ознака відповідальної людини, яка чує людей... Ми вже маємо прекрасну людину, але поганого Президента, який був прекрасним фахівцем, але нічого не чує з того, що говорять люди, і навіть забув, що їм обіцяв".

Юрій Луценко: біографія і добірка новин>>>
Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини