Луценко продовжить голодувати

18.05.2011, 19:15
Луценко продовжить голодувати - Фото
1943ab2f92d02fa5a8c35f85e47b9f92.jpg

Лікарі виявили у Юрія Луценка запалення стравоходу, понад 20 ерозій і виразку дванадцятипалої кишки, полікістоз жовчного міхура. Невропатолог зафіксував порушення функцій судин головного мозку. Про це повідомила його дружина Ірина Луценко

Луценко продовжить голодувати
Вчора, коли влада чергового разу заявила про стабільний стан Юрія Луценка (на фото), лікарі виявили у нього запалення стравоходу, понад 20 ерозій і виразку дванадцятипалої кишки, полікістоз жовчного міхура. Невропатолог зафіксував порушення функцій судин головного мозку. Про це повідомила дружина екс-міністра Ірина Луценко, яка відвідала свого чоловіка у лікарні швидкої допомоги.

"Юрій Луценко просив передати вдячність усім, хто турбується про його життя і здоров'я", - сказала І.Луценко, яку для ЛІГАБізнесІнформ цитує прес-служба "Народної самооборони".

"На жаль, чоловік так і не отримав ніякого - ні позитивного, ні негативного - відповіді від Генпрокурора. Однак і без письмової відповіді все ясно… Тепер - слово за судом ", - додала вона.

"В Україні немає Генпрокуратури, яка б діяла згідно із законом. Генпрокурор Пшонка не зміг навіть дати письмову відповідь на численні запити і заяви від мого чоловіка", - сказала дружина екс-міністра.

"Я не припиняю голодовку. Я хочу показати, що я буду боротися далі. Тепер своє слово повинен сказати суд", - процитувала слова Ю.Луценка його дружина.

Ю.Луценко почав голодовку 22 квітня, після рішення суду чергового разу продовжити термін його ув’язнення, незважаючи на те, що політик вже завершив ознайомлення з матеріалами порушеної проти нього кримінальної справи. 10 травня Ю.Луценка перевели з Лук’янівського СІЗО у лікарню швидкої допомоги. У вівторок його дружина Ірина Луценко заявила, що лікарі категорично просять екс-міністра припинити голодовку, інакше вони не зможуть його врятувати: "Стан мого чоловіка критичний... Починаються безповоротні процеси".

Вчора Генеральна прокуратура України повідомила, що передала "справу Луценка" до Печерського суду Києва для розгляду по суті.

Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Луценка": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев