RU

Луценко продовжить голодувати

18.05.2011, 19:15
Луценко продовжить голодувати - Фото
1943ab2f92d02fa5a8c35f85e47b9f92.jpg

Луценко продовжить голодувати
Вчора, коли влада чергового разу заявила про стабільний стан Юрія Луценка (на фото), лікарі виявили у нього запалення стравоходу, понад 20 ерозій і виразку дванадцятипалої кишки, полікістоз жовчного міхура. Невропатолог зафіксував порушення функцій судин головного мозку. Про це повідомила дружина екс-міністра Ірина Луценко, яка відвідала свого чоловіка у лікарні швидкої допомоги.

"Юрій Луценко просив передати вдячність усім, хто турбується про його життя і здоров'я", - сказала І.Луценко, яку для ЛІГАБізнесІнформ цитує прес-служба "Народної самооборони".

"На жаль, чоловік так і не отримав ніякого - ні позитивного, ні негативного - відповіді від Генпрокурора. Однак і без письмової відповіді все ясно… Тепер - слово за судом ", - додала вона.

"В Україні немає Генпрокуратури, яка б діяла згідно із законом. Генпрокурор Пшонка не зміг навіть дати письмову відповідь на численні запити і заяви від мого чоловіка", - сказала дружина екс-міністра.

"Я не припиняю голодовку. Я хочу показати, що я буду боротися далі. Тепер своє слово повинен сказати суд", - процитувала слова Ю.Луценка його дружина.

Ю.Луценко почав голодовку 22 квітня, після рішення суду чергового разу продовжити термін його ув’язнення, незважаючи на те, що політик вже завершив ознайомлення з матеріалами порушеної проти нього кримінальної справи. 10 травня Ю.Луценка перевели з Лук’янівського СІЗО у лікарню швидкої допомоги. У вівторок його дружина Ірина Луценко заявила, що лікарі категорично просять екс-міністра припинити голодовку, інакше вони не зможуть його врятувати: "Стан мого чоловіка критичний... Починаються безповоротні процеси".

Вчора Генеральна прокуратура України повідомила, що передала "справу Луценка" до Печерського суду Києва для розгляду по суті.

Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Луценка": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини