RU

Луценко про Могильова: Це називається "поц мокрожопий"

07.10.2011, 21:18
Луценко про Могильова: Це називається
293b54257610fe2564daba0bf61d5590.jpg

Луценко про Могильова: Це називається "поц мокрожопий"

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко прокоментував події в Одесі та заяву голови МВС Анатолія Могильова про те, що відповідальність за загибель двох співробітників міліції в Одесі лежить на колишньому міністрові.

"Після трагічного результату так званої спецоперації МВС в Одесі суспільство отримало доказ кричущого непрофесіоналізму керівництва відомства. Проте заяви про відставку жодного з генералів ми так і не дочекалися. Натомість, отримали заяву, що у всьому винен Луценко, при якому нібито скасували антитерористичні навчання міліцейського спецназу", - написав Луценко у своїй заяві, текст якої цитує прес-служба Народної самооборони.

При цьому він підкреслив, що в цьому зв'язку змушений заявити, що, по-перше, усі роки, коли він очолював МВС, "регулярно проводилися антитерористичні навчання, про що легко довідатися будь-якому користувачеві Інтернету". "Окремо слід попередити – не шукайте цю інформацію на сайті МВС – її видалили ті, хто так і не підозрює про сучасне інформаційне життя і наявність сайтів СБУ, Антитерористичного центру тощо", - підкреслив Луценко.

По-друге, за словами Луценко, "причиною трагедії стала не слабка підготовка спецназу МВС і не відсутність спецзасобів, а повна відсутність професіоналізму керівників відомства". "Саме вони мали б знати, що затримання особливо небезпечних злочинців, які можуть мати зброю, доручається "Соколу" УБОЗ. Саме вони мали б мали врахувати, що при потребі, за відсутності "Соколу»" використання Беркуту допускається лише в бронежилетах та з автоматичною зброєю. Крім того, безумовно, необхідним було блокування траси з використанням певних засобів.", - додав він.

"Затримання злочинців у готелі теж мало проводитися відповідними антитерористичними підрозділами "Сокіл" УБОЗ і "Омега" внутрішніх військ. При необхідності - в координації з "Альфа" СБУ", - додав екс-міністр.

"Те, про що я говорю – прописні істини для будь-кого, хто працює в МВС. Як виявилося – це невідомо нинішнім горе-керівникам системи. Все, що виходить за рамки заробітку Кадилака або виконання вказівок Адміністрації президента скидається на самоплив. Звідси – жертви беззахисних міліціонерів в Одесі, яких кинули "на авось". Звідси – загиблий в київському РВ студент. Міліція під керівництвом Могильова стає смертельно небезпечною і для своїх, і для оточуючих громадян.", - відзначив Луценко.

"В цих обставинах виступи Могильова, які ми чуємо, є аморальними. Все, що я можу сказати – в Одесі таких горе-діячів називають "поц", а якщо вони ще й брешуть, шукаючи винних, то це називається "поц мокрожопий". Може, це й некультурно, зате правильно.", - підсумував він.

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов заявив, що в одеській трагедії винен в тому числі і його попередник Юрій Луценко, який ліквідував штурмові підрозділи "Беркута".

Юрій Луценко: біографія, новини>>>
Справа Луценка: всі новини>>>
Сутичка міліції та бандитів в Одесі: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини