Луценко про конфлікт САП і НАБУ: Між ними йде війна

27.09.2018, 14:45
Луценко про конфлікт САП і НАБУ: Між ними йде війна - Фото
Юрий Луценко (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

За словами генерального прокурора, потрібно дивитися на результати, які показують відомства, а вони ведуть між собою війну

Керівники Національного антикорупційного бюро та Спеціальної антикорупційної прокуратури ведуть між собою війну. Про це сьогодні на брифінгу заявив генпрокурор Юрій Луценко, відповідаючи на питання, як він розцінює скандал між САП і НАБУ і чи підтримує він добровільну відставку глав цих відомств.

"Я б дуже не хотів бути людиною, яка оцінює їх діяльність публічно, але (...) цей сектор правоохоронної системи перебуває у надзвичайній ситуації", - сказав він.

Луценко відзначив успіхи генеральної прокуратури: за півтора року є 2200 вироків по корупції, затримано понад 10 тисяч осіб, до суду передано більше 6 тисяч справ.

"Такі ж питання я ставив би на звіті САП і НАБУ. Скільки вироків - звичайно, їх буде менше, адже це високопоставлена ​​корупція, з якою важче боротися - але за три роки повинні були б бути 20, 50, 10? Їх немає... Замість такого чесного діалогу, в тому числі з'ясування причин, керівництво НАБУ вибрало метод війни проти всіх, хто задає незручні питання. Порушення кримінальних проваджень проти всіх, хто не сподобався їх керівництву. Це НАЗК, МВС, СБУ, ГПУ, а тепер уже і САП ", - сказав він.

Луценко зазначив, що справа не в самому порушенні кримінальних справ, а в тому, що ще до пред'явлення підозри розгортається пропаганда проти того чи іншого чиновника.

"Погано те, що результатів немає, тому що керівники САП і НАБУ взагалі між собою не спілкуються. Більш того - ведуть очну і заочну війну між собою", - заявив Луценко.

19 вересня під будівлею САП стався конфлікт між співробітниками НАБУ і САП, в ході якого була застосовано фізичну силу.

Читайте також: Від слів - до бійки: що сталося між НАБУ і САП

Глава САП Назар Холодницький повідомив про нову спробу здійснити незаконне прослуховування в будівлі САП.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами