RU

Луценко про конфлікт САП і НАБУ: Між ними йде війна

27.09.2018, 14:45
Луценко про конфлікт САП і НАБУ: Між ними йде війна - Фото
Юрий Луценко (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Керівники Національного антикорупційного бюро та Спеціальної антикорупційної прокуратури ведуть між собою війну. Про це сьогодні на брифінгу заявив генпрокурор Юрій Луценко, відповідаючи на питання, як він розцінює скандал між САП і НАБУ і чи підтримує він добровільну відставку глав цих відомств.

"Я б дуже не хотів бути людиною, яка оцінює їх діяльність публічно, але (...) цей сектор правоохоронної системи перебуває у надзвичайній ситуації", - сказав він.

Луценко відзначив успіхи генеральної прокуратури: за півтора року є 2200 вироків по корупції, затримано понад 10 тисяч осіб, до суду передано більше 6 тисяч справ.

"Такі ж питання я ставив би на звіті САП і НАБУ. Скільки вироків - звичайно, їх буде менше, адже це високопоставлена ​​корупція, з якою важче боротися - але за три роки повинні були б бути 20, 50, 10? Їх немає... Замість такого чесного діалогу, в тому числі з'ясування причин, керівництво НАБУ вибрало метод війни проти всіх, хто задає незручні питання. Порушення кримінальних проваджень проти всіх, хто не сподобався їх керівництву. Це НАЗК, МВС, СБУ, ГПУ, а тепер уже і САП ", - сказав він.

Луценко зазначив, що справа не в самому порушенні кримінальних справ, а в тому, що ще до пред'явлення підозри розгортається пропаганда проти того чи іншого чиновника.

"Погано те, що результатів немає, тому що керівники САП і НАБУ взагалі між собою не спілкуються. Більш того - ведуть очну і заочну війну між собою", - заявив Луценко.

19 вересня під будівлею САП стався конфлікт між співробітниками НАБУ і САП, в ході якого була застосовано фізичну силу.

Читайте також: Від слів - до бійки: що сталося між НАБУ і САП

Глава САП Назар Холодницький повідомив про нову спробу здійснити незаконне прослуховування в будівлі САП.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини