RU

Луценко пояснив, чому влада поспішає засудити Тимошенко

30.06.2011, 15:32
Луценко пояснив, чому влада поспішає засудити Тимошенко - Фото
cf0b7fd41f0e32bda949f9a730cb5f77.jpg

Луценко пояснив, чому влада поспішає засудити Тимошенко
Влада планує засудити опозицію до кінця літніх канікул, поки ще сильна суспільна апатія. Про це сьогодні, коментуючи на прохання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ судовий процес над колишнім прем'єром Юлією Тимошенко, заявив екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

Луценко впевнений, що процес над Тимошенко носить політичний характер. "Він, як би це м'якіше сказати,.. неоковирно підготовлений і з точки зору обвинувачень, які не обгрунтовані і є виключно особистою оцінкою слідчого в плані наявності або відсутності повноважень у Тимошенко, і, з іншого боку, у судді, безумовно, немає ніякого досвіду", - зазначив він.

При цьому Луценко наголосив, що суддя демонструє фізіологічну неприязнь до однієї з сторін. "Конкретно до Тимошенко", - сказав він.

Луценко вважає, що його справа і справа Тимошенко мають багато спільного. "Можливо, єдина різниця з моєю справою - в тому, що Юлі спеціально висунули мінімальний об'єм звинувачень, щоб провести справу дуже швидко", - вважає екс-міністр.

"Я у властивому мені напівхуліганському стилі сказав би так: якщо мій суддя залежить від своєї карної справи і заточений на виконання вказівки відносно мене - обвинувального висновку, то у Юлі суддя - "кишка тонка, але танки наші швидкі". Тому вони бояться рішення про об'єднання справи Макаренка і Діденка із справою Тимошенко, що було б абсолютно логічним, але тоді це буде не 12 томів, а 150 томів, тоді буде обвинувачення не 70 сторінок, а 200 або 500 сторінок", - упевнений Луценко.

Судовий процес над Тимошенко Луценко назвав неправедним і швидким. "А у мене суд неправедний, але затягнутий. У той же час, я в клітці, а Юля - ні. Насправді це однакові суди. Якщо підсумувати, це, безумовно, політичний процес і, безумовно, є бажання влади засудити політиків до кінця літніх канікул. Вони будуть робити все можливе і неможливе, щоб зробити це в момент суспільної апатії. У відповідь можу сказати: їм це не вдасться", - попередив він.

Нагадаємо, вчора до розгляду справи Тимошенко по суті Печерський районний суд Києва так і не дійшов: суддя Кірєєв ухвалив рішення відкласти розгляд на 4 липня в зв'язку із тим, що ані Тимошенко, ані її захисникові нібито не надійшло рішення суду за результатами попереднього слухання. Пославшись на положення КПК, суддя нагадав, що якщо підсудний не отримав своєчасно обвинувальний висновок, йому може бути надано три дні на ознайомлення. Тимошенко про цю відстрочку попросила письмово.

Коментуючи рішення суду про перенесення засідання, захисник екс-прем'єра Сергій Власенко заявив, що суддя поспішає ухвалити вирок лідеру БЮТ до дня народження президента Януковича - до 9 липня. З його слів, суддя не мав права призначати розгляд справи на 4 липня, оскільки згідно із законом повинен був дати три робочих дні на ознайомлення із обвинувальним висновком - це четвер, п'ятниця і понеділок.

Юрій Луценко: біографія і добірка новин>>>
Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини