Луценко поскаржився Пшонці, що йому принесли всього 14 сторінок справи

02.03.2011, 17:55
Луценко поскаржився Пшонці, що йому принесли всього 14 сторінок справи - Фото
d65a171d03f538226ff25860d983a737.jpg

Генеральна прокуратура обмежує кількість сторінок кримінальної справи, які надає Юрію Луценку для ознайомлення, і затягує термін його утримання під вартою. Про те саме Ю.Луценко написав у заяві на ім'я Генпрокурора Віктора Пшонки

Луценко поскаржився Пшонці, що йому принесли всього 14 сторінок справи

Генеральна прокуратура обмежує кількість сторінок кримінальної справи, які надає Юрію Луценку (на фото) для ознайомлення, і затягує утримання його під вартою. Про те саме Ю.Луценко написав у заяві на ім'я Генпрокурора Віктора Пшонки.

Як повідомляє прес-служба "Народної самооборони", Ю.Луценко звернув увагу В.Пшонки на те, що "всупереч заявам слідчого ГУ ГПУ Войченка про необхідність мого утримання під арештом у зв'язку з повільним ознайомленням з матеріалами справи, слідча група робить все для затягування процесу". "Так, сьогодні, 2 березня, я вже вдруге був обмежений в ознайомленні лише 14 сторінками 11 томів. Інших документів надано не було", - сказав він.

Окремо Ю.Луценко нагадав В.Пшонці, що на порушення Закону "Про інформацію" так і не отримав відповіді на дві попередні звернення.

Нагадаємо, у грудні минулого року Генеральна прокуратура звернулася до суду і досягла арешту екс-міністра внутрішніх справ саме тому, що він ніби повільно ознайомлювався з матеріалами справи. Кримінальна справа Ю. Луценка нараховує 47 томів.

Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
Арешт Луценка: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса