RU

Луценко поскаржився Пшонці, що йому принесли всього 14 сторінок справи

02.03.2011, 17:55
Луценко поскаржився Пшонці, що йому принесли всього 14 сторінок справи - Фото
d65a171d03f538226ff25860d983a737.jpg

Луценко поскаржився Пшонці, що йому принесли всього 14 сторінок справи

Генеральна прокуратура обмежує кількість сторінок кримінальної справи, які надає Юрію Луценку (на фото) для ознайомлення, і затягує утримання його під вартою. Про те саме Ю.Луценко написав у заяві на ім'я Генпрокурора Віктора Пшонки.

Як повідомляє прес-служба "Народної самооборони", Ю.Луценко звернув увагу В.Пшонки на те, що "всупереч заявам слідчого ГУ ГПУ Войченка про необхідність мого утримання під арештом у зв'язку з повільним ознайомленням з матеріалами справи, слідча група робить все для затягування процесу". "Так, сьогодні, 2 березня, я вже вдруге був обмежений в ознайомленні лише 14 сторінками 11 томів. Інших документів надано не було", - сказав він.

Окремо Ю.Луценко нагадав В.Пшонці, що на порушення Закону "Про інформацію" так і не отримав відповіді на дві попередні звернення.

Нагадаємо, у грудні минулого року Генеральна прокуратура звернулася до суду і досягла арешту екс-міністра внутрішніх справ саме тому, що він ніби повільно ознайомлювався з матеріалами справи. Кримінальна справа Ю. Луценка нараховує 47 томів.

Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
Арешт Луценка: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини