RU

Луценко погрожує із завтрашнього дня почати голодовку

21.04.2011, 17:55
Луценко погрожує із завтрашнього дня почати голодовку - Фото
d79c10904a090070ed0cc37702863811.jpg

Луценко погрожує із завтрашнього дня почати голодовку

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко (на фото) із завтрашнього дня оголосить голодовку, якщо суд не звільнить його з СІЗО. Про це він заявив сьогодні під час засідання Апеляційного суду Києва, який розглядає подання слідчого Генеральної прокуратури України Сергія Войченка про продовження терміну утримання під вартою колишнього міністра до п'яти місяців.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, прокурор мотивував необхідність подальшого утримання Ю.Луценка під вартою, зокрема, тим, що адвокати обвинуваченого не завершили ознайомлення з матеріалами справи. Сам Ю.Луценко стверджує, що вчора дочитав останній 47-ий том своєї справи.

"Якщо сьогодні, не маючи ніяких підстав на продовження мого утримання тут, якщо я вже дочитав справу.., якщо адвокати кажуть, що взагалі не будуть читати, але, проте, Луценко повинен сидіти, із завтрашнього дня я оголошую голодовку. У мене немає іншого варіанту звернути увагу на це беззаконня", - наголосив Ю.Луценко.

Наразі суд віддалився у дорадчу кімнату для прийняття рішення. На засіданні, крім журналістів, народних депутатів і дружини Ю.Луценка Ірини, присутній священик, який почав читати молитву прямо у судовому залі.

Нагадаємо, Ю.Луценко був заарештований 26 грудня 2010 року і зараз перебуває у Лук’янівському СІЗО. 28 січня слідчий Генеральної прокуратури України надав екс-міністру та його адвокатам для ознайомлення матеріали трьох кримінальних справ, об'єднаних в одне провадження. Вчора стало відомо, що Ю.Луценко ніби завершив ознайомлення з матеріалами 47 томів кримінальної справи. "Отже, у Генеральної прокуратури і суду вичерпалися усі, навіть надумані, підстави для утримання мене під вартою", - сказав він.

У середу депутати від "Народної самооборони" клопоталися перед Генпрокурором про звільнення Ю.Луценка на поруки.


Як відомо, Ю.Луценка взяли під варту, серед іншого, для того, щоб в умовах СІЗО почав швидше знайомлюватися з матеріалами справи.

Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
Арешт Луценко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини