RU

Луценко погодився на амінокислоти під капельницею заради особистої присутності на суді

19.05.2011, 11:55
Луценко погодився на амінокислоти під капельницею заради особистої присутності на суді - Фото
9c7e6f2d5532f56e2511c69a3ca69927.jpg

Луценко погодився на амінокислоти під капельницею заради особистої присутності на суді

Колишній міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко наполягає на особистій участі у судовому засіданні у Печерському суді у своїй справі. Про це повідомила дружина екс-міністра Ірина Луценко, яка сьогодні відвідала чоловіка у лікарні.

"Луценко написав заяви на командира конвойного полку і головного лікаря київської лікарні швидкої допомоги з вимогою особисто бути присутнім на судовому засіданні", - додала І.Луценко, слова якої для ЛІГАБізнесІнформ процитували у прес-службі "Народної самооборони".

Дружина екс-міністра також зазначила, що Ю.Луценко несе повну відповідальність за своє здоров'я і усвідомлює всю загрозливу ситуацію. "Його стан залишається важким. Він не підіймається з постелі, вага знижується. Водночас старається берегти сили, щоб взяти особисту участь у судовому засіданні. Для цього він дозволив вводити йому через капельниці амінокислоти, розріджену жирову емульсію і глюкозу, щоб зупинити підвищення рівня ацетона в організмі", - зазначила І.Луценко.

"Завдяки всім небайдужим, Луценко не припиняє голодовку, вживаючи тільки воду", - зазначила дружина екс-міністра.

Нагадаємо, Ю.Луценко почав голодовку 22 квітня, після рішення суду чергового разу продовжити термін його ув’язнення, незважаючи на те, що політик вже завершив ознайомлення з матеріалами порушеної проти нього кримінальної справи. 10 травня Ю.Луценка перевели з Лук’янівського СІЗО у лікарню швидкої допомоги. Пізніше його дружина І.Луценко заявила, що лікарі категорично просять екс-міністра припинити голодовку, інакше вони не зможуть його врятувати: "Стан мого чоловіка критичний... Починаються безповоротні процеси".

Зараз "справа Луценка" вже передана Генпрокуратурою на розгляд по суті у Печерський суд Києва.

Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Луценка": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини