RU

Луценко не тримається за крісло та готовий відзвітувати

24.07.2008, 14:08

Лідер громадянського руху "Народна самооборона", Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко не тримається за свою посаду і готовий до звіту перед суспільством. Про це він заявив сьогодні під час веб-конференції на сайті "Народної самооборони".

"Я завжди пам'ятаю про тимчасовість будь-якої посади і готовий до звіту перед суспільством", - сказав Ю. Луценко. При цьому він наголосив на нестійкості демократичної коаліції у Верховній Раді. "Не забудьте під час виголошення вироку (влади - ред.) врахувати і те, скільки голосів ви (виборці - ред.) віддали коаліції. Це не "відмазка", а, повірте, першопричина наростання хаосу та демонтажу системи влади - у бездіяльності парламенту", - зауважив політик.

На підтвердження цієї тези Ю. Луценко навів конкретний приклад - на Графській площі у Севастополі. "Міліція порушує кримінальну справу за фактом хуліганства, затримує конкретних осіб, але прокуратура не дає дозволу на затримання головного організатора антидержавних безчинств, оскільки він, бачите, депутат міськради. Суди при цьому випускають всіх затриманих під сміхотворну заставу, у тому числі під час так званого закритого засідання за участю Затуліна", - наголосив Міністр.

За його словами, "ці та подібні руйнуючі державу випадки не можна подолати самостійно - необхідна комплексна ретельна робота зі зміни законодавства". "Але група "ЄЦ" де-факто зруйнувала таку можливість у де-юре правлячої коаліції", - додав він.

Досьє на Юрія Луценка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини