RU

Луценко назвав суддю Кіреєва у справі Тимошенко вундеркіндом

30.06.2011, 16:06

Колишній міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко вважає, що суддя Печерського суду Києва Родіон Кіреєв не може розглядати справу Юлії Тимошенко, оскільки він налаштований проти неї "всім своїм єством". Про це Луценко заявив сьогодні в залі суду в перерві засідання.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Луценко зазначив, що передусім йому кинулася в очі симетричність дій влади, яка діє абсолютно послідовно і в його процесі, и у справах Макаренка, Діденка і Тимошенко. "Хіба що у нас, всіх інших політичних, знаменитий суддя Вовк, який сам знаходиться під карною справою, а у Юлії Володимирівни - вундеркінд, кишка тонка, але танки наші швидкі", - наголосив він.

Ще одна аналогія, яку провів Луценко між своєю справою і справою Тимошенко - це те, що пресу допускають в маленький зал, щоб вона втомилася і перестала ходити на засідання.

Луценко наголосив, що всі клопотання Тимошенко наштовхуються на агресивну реакцію судді. "Суддя Тимошенко не може бути суддею вже навіть по візуальній картинці. Суддя - це людина, якій обидві сторони, і обвинувачення, і захисту, довіряють ухвалити об'єктивне, неупереджене рішення. А ви ввімкніть телевізор в будь-який момент трансляції суду Тимошенко, і ви побачите, що об'єктивності там нема ні на йоту. Він вже настроєний проти Тимошенко всім своїм єством. Не буду коментувати його кваліфікацію, якої немає, його завдання, яке йому, вочевидь, поставили. Але він настроєний проти неї, тому не може бути суддею", - сказав Луценко.

Нагадаємо, сьогодні продовжується судове засідання Печерського суду Києва по суті у справі проти Юрія Луценка.

Екс-міністру інкримінується заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим положенням за попередньою змовою групою осіб, перевищення влади або службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки, і зловживання владою, скоєне співробітником правоохоронного органу.

У Генпрокуратурі збиток державі від його дій на посту міністра оцінюють в 970 тис.грн.

Юрій Луценко: біографія і добірка новин>>>
Справа Луценка: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини