RU

Луценко назвав прокурорів виродками, дружина в сльозах залишила суд

19.09.2011, 13:22

Юрій Луценко назвав прокурорів "підлими виродками", його дружина в сльозах залишила зал судових засідань.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, після того, як суд відхилив клопотання про зміну запобіжного заходу, адвокат Луценка Баганець заявив чергове прохання - винести окрему ухвалу щодо співробітників Міністерства охорони здоров'я і пенітенціарної системи про порушення права Луценка на охорону здоров'я.

Викладаючи свою думку по клопотанню, прокурор Зінченко сказав, що суду не надані медичні документи.

Це викликало обурення дружини Ірини Луценко і самого екс-міністра.

"Ваша честь, зупиніть цього брехуна. Не можеш говорити правду - сядь і замовкни. Скільки може тривати це знущання? Мене вже дістало це. Ваша честь, скільки можна? Що ще їм треба написати?" - обурився Луценко.

Вовк зазначив, що не може обмежити прокурора. "У чому не можете обмежити, в дебілізмі?" - розлютився екс-міністр.

Прокурор попросив суд зробити Луценку зауваження. "Проси у мами, щоб розуму тобі дала, а не мені зауваження", - відповів екс-міністр.

Прокурор продовжив, указавши, що адвокати не надали достатньої аргументації для задоволення клопотання.

"Хлопці, скільки можна? Долучені діагнози, документи. Як вам не соромно? Сидить преса, сидить суд, встає прокурор і бреше в очі. Це можна витримати?" - обурилася на це дружина Луценка.

Вовк повторив, що не може обмежити слово прокурора. "Але ви могли відвести брехливих прокурорів. Я не довіряю цим прокурорам і неодноразово просив відведення цих підлих виродків", - сказав екс-міністр.

Прокурор попросив не переходити на особисті образи і продовжив, але Ірина Луценко вже не могла стримати емоції. "Ваша честь, скажіть йому, що він бреше. Вибачте мені мої емоції, але це суцільна брехня", - сказала вона. Далі вона продовжила вже зі сльозами на очах. "Скоти! Але бог є на світі. Вибачте, ваша честь, я не можу", - сказала вона і залишила зал.

Прокурори попросили відхилити клопотання. У свою чергу, Луценко вимагав задовольнити його. "Я навіть не прошу мене випускати, я прошу мене лікувати. Поставити елементарну крапельницю, яку лікар прописав", - сказав він.

Нагадаємо, Печерський суд знову відмовився відпустити Луценка з-під варти. Суддя Сергій Вовк зазначив, що змінити запобіжний захід суд може, якщо на те будуть надані нові обставини. На думку суду, заяви про те, що Луценко не може впливати на хід розгляду справи і перешкоджати встановленню істини, не є фактами. Що стосується здоров'я Луценка, то відповідальність за нього покладається на керівництво СІЗО. У слідчому ізоляторі проводяться обстеження і надається медична допомога.

Юрій Луценко: біографія, новини>>>
Справа Луценка: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини