RU

Луценко назвав основну мету Ющенка

07.10.2008, 14:35

Лідер "Народної самооборони" Юрій Луценко вважає, що Президент України бореться за усунення Юлії Тимошенко з посади Прем'єр-міністра. Про це він заявив журналістам на прес-конференції.

"Замість ведення України в Європу, замість виконання амбіційних національних і демократичних планів, за які ми боролися на Майдані, наголошую не стояли, а боролися, сьогодні ми маємо підміну понять і Президент бореться за одне - як усунути Прем'єр-міністра Тимошенко і тих політиків, які сміють йому говорити правду в очі", - зазначив Ю. Луценко, слова якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Ю. Луценко зазначив, що належить саме до тієї категорії політиків, які не бояться говорити "незручну істину для високих вождів" і наголошує, що не змінився з часів "помаранчевої" революції, на відміну від Президента України. "Змінився Ющенко… ви можете мені нагадати, коли Ющенко останній раз сказав слово Майдан. Ви не забули, що в річницю Майдана він оголосив черговий Національний траур з голодомору. Ви не забули, про те, що всі цілі, які він проголошував з Майдана зникли з його лексикона, а тим більше - з робочого зошита", - наголосив Ю. Луценко.

Досьє на Юрія Луценка >>>

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини