RU

Луценко назвав мотиви своєї відставки

12.05.2009, 10:08

Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко називає причиною свого звернення до Голови Верховної Ради про відставку політичний скандал, пов'язаний з інцидентом в аеропорту Франкфурта. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.

"Скандал набув явно українського внутрішньополітичного характеру. Позиція Секретаріату Президента і заяви так званого "тіньового" Міністра від опозиції пана Джиги, який дослівно сказав: "Луценко - злочинець, і його місце давно за ґратами, доводить ситуацію до повного абсурду. В таких умовах навіть виконання робочої поїздки в Республіку Корея було досить складним. У зв'язку з тим, що ця брудна кампанія проти мене і мого сина триває, я чудово розумію складність подальшого спокійного виконання обов'язків Міністра внутрішніх справ України", - сказав Міністр, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Ю.Луценко відзначив, що цим скандалом підтверджується прагнення Секретаріату Президента і опозиції дестабілізувати ситуацію в Міністерстві внутрішніх справ. Він зауважив, що, незважаючи на скандал, для Міністра боротьба зі злочинністю і корупцією в умовах фінансово-економічної кризи є основним напрямом роботи.

"У зв'язку з цим я звернувся до Прем'єр-міністра і Голови парламенту терміново сьогодні розглянути питання про мою відставку на сесії Верховної Ради України", - наголосив Ю.Луценко.

Нагадаємо, у вівторок, 12 травня, Голова Верховної Ради Володимир Литвин на засіданні погоджувальної ради зачитав заяву голови МВС, в якій той просить парламент розглянути питання про його відставку.

Раніше поліція Німеччини в аеропорту Франкфурта нібито затримала Міністра внутрішніх справ України Ю.Луценка. Про це повідомило німецьке видання "Bild". За даними видання, Ю.Луценко з сином прибули в Німеччину рейсом LH 3237 Київ-Франкфурт і мали намір вилетіти рейсом "Lufthansa" у Південну Корею. Однак капітан лайнера відмовився підіймати машину в повітря через "дивну поведінку" присутніх на борту українців, які, як передбачається, перебували у сильній стадії сп'яніння.

У президії поліції Франкфурта-на-Майні підтвердили, що інцидент з Ю.Луценком мав місце. При цьому німецькі правоохоронці спростовують інформацію про те, що інцидент нібито був "зам'ятий". "Це правопорушення зафіксоване у встановленому порядку, і стосовно нього будуть застосовані всі процесуальні заходи", - повідомив спікер франкфуртської поліції. "Всі факти, викладені в газеті "Bild", ми підтверджуємо, крім інформації, яка стосується кількості проміле у крові затриманого", - сказав спікер.

Водночас, в МВС України стверджують, що заяви німецької сторони "абсолютно не відповідають дійсності".

Детальніше про інцидент в Німеччині читайте у статті "Презумпція плями на мундирі">>>

Юрій Луценко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини