RU

Луценко голосуватиме проти фінансування дострокових виборів

13.10.2008, 16:06

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко на наступному засіданні уряду голосуватиме проти виділення коштів на проведення дострокових парламентських виборів із резервного фонду держбюджету. Про це він повідомив сьогодні в інтерв'ю журналістам.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, при цьому Ю. Луценко підтвердив інформацію про те, що голосував проти рішення Ради національної безпеки і оборони, яке зобов'язує уряд виділити кошти на проведення виборів із резервного фонду.

"Я голосуватиму проти. Я щойно пропонував з другого питання - про фінансову кризу - скасувати рішення про дострокові вибори і консолідувати зусилля всіх органів влади, парламенту, дієздатного парламенту, дієздатного уряду, Нацбанку навколо подолання кризи. Це моя позиція, - я вважаю, що вибори невчасні, і фінансувати їх немає ніякої необхідності", - сказав він.

Нагадаємо, сьогодні РНБО ухвалила рішення зобов'язати уряд вирішити питання про виділення коштів із резервного фонду Кабінету Міністрів для фінансування позачергових парламентських виборів. Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, реагуючи на це рішення, звернула увагу на те, що Закон "Про вибори народних депутатів" передбачає виділення цих коштів із Держбюджету.

Раніше Перший віце-прем'єр Олександр Турчинов заявляв, що Кабмін не порушуватиме законодавство, фінансуючи дострокові вибори з резервного фонду. "Ми не можемо фінансувати вибори з резервного фонду. Згідно із законом, резервний фонд використовується виключно для подолання наслідків стихійного лиха або подій, які до них прирівнюються. Безумовно, є люди, які хочуть, щоб позачергові вибори стали стихійним лихом для держави. Але уряд порушувати закон не буде", - зазначав О. Турчинов.

Досьє на Юрія Луценка>>>

Усе про дострокові вибори-2008>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини