Луценко голосуватиме проти фінансування дострокових виборів

13.10.2008, 16:06

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко на наступному засіданні уряду голосуватиме проти виділення коштів на проведення дострокових парламентських виборів із резервного фонду держбюджету. Про це він повідомив

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко на наступному засіданні уряду голосуватиме проти виділення коштів на проведення дострокових парламентських виборів із резервного фонду держбюджету. Про це він повідомив сьогодні в інтерв'ю журналістам.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, при цьому Ю. Луценко підтвердив інформацію про те, що голосував проти рішення Ради національної безпеки і оборони, яке зобов'язує уряд виділити кошти на проведення виборів із резервного фонду.

"Я голосуватиму проти. Я щойно пропонував з другого питання - про фінансову кризу - скасувати рішення про дострокові вибори і консолідувати зусилля всіх органів влади, парламенту, дієздатного парламенту, дієздатного уряду, Нацбанку навколо подолання кризи. Це моя позиція, - я вважаю, що вибори невчасні, і фінансувати їх немає ніякої необхідності", - сказав він.

Нагадаємо, сьогодні РНБО ухвалила рішення зобов'язати уряд вирішити питання про виділення коштів із резервного фонду Кабінету Міністрів для фінансування позачергових парламентських виборів. Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, реагуючи на це рішення, звернула увагу на те, що Закон "Про вибори народних депутатів" передбачає виділення цих коштів із Держбюджету.

Раніше Перший віце-прем'єр Олександр Турчинов заявляв, що Кабмін не порушуватиме законодавство, фінансуючи дострокові вибори з резервного фонду. "Ми не можемо фінансувати вибори з резервного фонду. Згідно із законом, резервний фонд використовується виключно для подолання наслідків стихійного лиха або подій, які до них прирівнюються. Безумовно, є люди, які хочуть, щоб позачергові вибори стали стихійним лихом для держави. Але уряд порушувати закон не буде", - зазначав О. Турчинов.

Досьє на Юрія Луценка>>>

Усе про дострокові вибори-2008>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?