RU

Луценко думає, що Лозінський ховається у когось з депутатів

07.07.2009, 15:29

Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко не виключає, що колишній народний депутат Віктор Лозінський може перебувати на території України, вдома у когось з народних депутатів, оскільки, згідно із законом, приміщення, як і їхні власники, є недоторканними для втручання правоохоронних органів. Про це голова МВС заявив сьогодні на прес-конференції у Києві.

Як повідомляє УНІАН, Ю.Луценко сказав: "Що стосується некомпетентних заяв окремих політиків, у тому числі й пана Президента, пояснюю, що ніхто у цій країні не має права стежити за народним депутатом України до позбавлення його статусу недоторканості. Ніхто - ні Генпрокуратура, ні СБУ, ні МВС, ні будь-яка інша організація. Тому тільки після позбавлення недоторканості прокуратура доручила СБУ його розшукати, з нашою допомогою, безумовно. Я практично впевнений, що пана Лозінського рано чи пізно буде затримано".

При цьому Ю.Луценко додав: "Він може перебувати де завгодно. Я вважаю, що він перебуває на території України".

Міністр внутрішніх справ нагадав, що приміщення, в яких знаходяться народні депутати, є недоторканними. "Звідси я вважаю, що він може перебувати в одному з таких приміщень. Можливо, в інших місцях", - вказав Ю.Луценко.

За його словами, оперативно-розшукова справа проти В.Лозінського знаходиться у провадженні СБУ, а тому у разі необхідності його може бути оголошено не тільки у загальноукраїнський розшук, але і у міждержавний. "У такому випадку МВС зробить все необхідне, щоб вся світова спільнота, яка є членами Інтерполу, провела відповідні оперативно-розшукові заходи", - запевнив він.

Нагадаємо, СБУ на виконання доручення Генеральної прокуратури оголосила у розшук підозрюваного у скоєнні особливо тяжкого злочину В.Лозінського. Перед цим Верховна Рада достроково припинила повноваження депутата - у зв'язку з тим, що він проходить у кримінальній справі про загибель людини. За відповідну Постанову N4759 проголосували 415 народних депутатів.

Юрій Луценко: біографія і добірка новин>>>
Віктор Лозінський: біографія і добірка новин>>>
Кіровоградський інцидент: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини