RU

Луценка видалили із зали суду за порушення порядку

01.06.2012, 11:58
Луценка видалили із зали суду за порушення порядку - Фото
Юрій Луценко
Суддя Анна Медушевська прийняла рішення про видалення Юрія Луценка із сьогоднішнього судового засідання за порушення порядку.

Як передає кореспондент  ЛІГАБізнесІнформ, в ході того, як представники прокуратури понад півтори годин зачитували обвинувачувальний висновок, Луценко періодично перебивав прокурорів, називаючи викладені факти брехнею, а також ображав представників обвинувачення. Суддя неодноразово робила йому зауваження.

В ході засідання Луценко також пригрозив Медушевській генпрокурором. "Я думаю, що в мене ще буде заява на ім'я генерального прокурора про порушення вами закону", - сказав він.

Коли прокурор Віктор Клименко попросив суд забезпечити порядок, Луценко розлютився: "У мами проси розуму, а не у судді порядку". Медушевська зробила йому чергове зауваження. "Ваше порушення моїх прав, тягне за собою порушення мною порядку", - відреагував екс-міністр.

Після того як Луценко в черговий раз назвав прокурорів "дебілами", Медушевська зупинила засідання й сказала, що за неодноразове порушення порядку підсудний видаляється із залу до кінця сьогоднішнього засідання і оголосила технічну перерву на десять хвилин. "Слава Богу. Не буду більше змушений слухати цих ідіотів", - сказав Луценко.

Нагадаємо, раніше перед цим екс-міністр жбурнув з клітки в прокурорів томиком КПК.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини