RU

Луценка привезли до Апеляційного суду Чернігівської області

18.02.2013, 09:47
Луценка привезли до Апеляційного суду Чернігівської області - Фото
Юрій Луценко
Екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка сьогодні доставили до Апеляційного суду Чернігівської області для участі в судовому засіданні з розгляду скарги захисників засудженого на відмову у звільненні останнього від подальшого відбування кримінального покарання за станом здоров'я. Про це повідомляє Державна пенітенціарна служба України.

27 грудня минулого року суддя Менського районного суду Чернігівської області виніс рішення про відмову у звільненні Луценка в порядку ст.84 КК України та ст.537 і 539 КПК України (за станом здоров'я).

Нагадаємо, раніше тюремники заявили, що стан здоров'я Луценка задовільний, і він отримує медикаментозне лікування у повному обсязі. "Своєю постановою суд підтвердив, що підстав для звільнення Луценка у рамках ст.84 КК України та ст.537 і 539 КПК України  поки немає", - заявили в ДПтС.

Раніше повідомлялося, що Луценко сподівається, що 25 лютого його перевезуть в київську клініку "Оберіг" для продовження лікування.

Нагадаємо, засудженого прооперували в київській клініці "Оберіг" та 30 січня етапували в Менську колонію. Дружина і захисник екс-міністра Ірина Луценко розцінила це як замах на його життя. Вона повідомила, що опозиціонера відвезли з декількома ранами і кровотечею. Пенітенціарна служба наполягає, що Луценка вивезли з клініки законно.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини