RU

Луценка повернули з лікарні в СІЗО зі старим діагнозом

20.04.2012, 13:31
Луценка повернули з лікарні в СІЗО зі старим діагнозом - Фото
Юрій Луценко. Фото - www.nso.org.ua
Екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценко сьогодні доставили з лікарні до Київського слідчого ізолятора.

Як повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби, з 6 квітня Луценко перебував в Київській міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги. За цей час перебування він був всебічно обстежений фахівцями різного профілю, пройшов ряд інструментальних та лабораторних досліджень.

Лікарі підтвердили раніше встановлені комісією фахівців МОЗ діагнози Луценка, гепатит С у нього не виявлено. На сьогоднішній день здоров'я Луценка фахівці Київської міської лікарні швидкої допомоги оцінюють як задовільний, а порівняно з травнем минулого року (перебував в цій же лікарні на обстеженні й стаціонарному лікуванні) лікарі відзначають поліпшення стану його здоров'я.

За висновком лікарів, Луценко може брати участь у слідчих та судових діях і в спеціалізованому стаціонарному лікуванні поки не потребує.

Надалі за здоров'ям екс-міністра буде спостерігати медперсонал Київського СІЗО.

Нагадаємо, 6 квітня Луценко був вивезений з Лук'янівського СІЗО до Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги для обстеження. Таке рішення ухвалили МОЗ і ДПтС.

Екс-міністр просив провести повторне діагностування кишкового тракту, печінки й підшлункової залози. Дружина Луценка Ірина після госпіталізації заявила, що екс-міністра в СІЗО заразили гепатитом. Крім того, вона частково розкрила діагнози Луценка: "Найбільш серйозні проблеми, які викликають занепокоєння лікарів - це портальна гіпертензія (варикоз вен стравоходу), початкова стадія цирозу, підтвердження цукрового діабету".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини