RU

Луценка не випустили з СІЗО: він вже в суді

27.05.2011, 11:00
Луценка не випустили з СІЗО: він вже в суді - Фото
4a8cef0184c7e0594439c889fe7c2c57.jpg

Луценка не випустили з СІЗО: він вже в суді

Дружина екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка Ірина вийшла з Лук'янівського слідчого ізолятора у Києві без свого чоловіка.

"Ситуація така: рішення суду від 23 травня у керівництва СІЗО немає. Єдиний документ, який у них є з датою утримання мого чоловіка під вартою - це рішення Апеляційного суду і повідомлення прокуратури про те, що 17 травня справа Луценка передана в суд", - зазначила І.Луценко, слова якої наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Дружина екс-міністра повідомила, що керівництво СІЗО найближчим часом надасть офіційну відповідь, на підставі чого вони утримують Ю.Луценка під вартою. "Ми просили у них, наполягали, що дайте нам підтвердження, що після рішення суду 23 числа ви прийняли його на підставі якихось документів - жодних документів немає. Єдиний документ про 26 число", - розказала вона.

За її словами, депутати просили випустити Ю.Луценка, але на це керівництво СІЗО лише повідомило, що екс-міністр вже знаходиться в Печерському суді.

Зараз дружина Ю.Луценка разом з депутатами їдуть до суду, де сьогодні об 11:00 має початися розгляд карної справи проти екс-міністра по суті.

Нагадаємо, 23 травня суд залишив в силі запобіжний захід для Ю.Луценка у вигляді утримання під вартою. Карна справа проти екс-міністра МВС передана Генпрокуратурою в Печерський суд для розгляду по суті.

Сьогодні народні депутати від фракції НУНС Юрій Гримчак та Олесь Доній прибули під Лук'янівське СІЗО. "Ми йдемо забирати Луценка. Якщо вони нам його не віддадуть, нехай пояснять, на підставі чого вони не випускають затриманого", - сказав О.Доній. За його словами, термін утримання Ю.Луценка під вартою закінчився ще вчора, і вже близько 9 годин колишнього міністра тримають в СІЗО без будь-яких правових підстав.

Юрій Луценко: біографія і добірка новин>>>
Арешт Луценка: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини