RU

Луценка, на відміну від Тимошенко, можуть відпустити

02.09.2011, 09:44
Луценка, на відміну від Тимошенко, можуть відпустити - Фото
c6716b1989027c53b467cdca7bf94b09.jpg

Луценка, на відміну від Тимошенко, можуть відпустити
Щоб знизити градус критики з боку Заходу, українська влада вирішила помилувати екс-голову МВС Юрія Луценка та посадити когось свого. Про це пише видання Коментарі.

За інформацією видання, Захід прогнозовано став все активніше звинувачувати українського президента в переслідуванні опозиції та в авторитаризмі. Однак, оскільки відмовлятися від посадки екс-прем'єра ніхто не збирається, "на Банковій була вигадана багатоходова технологія для настирливого Заходу".

"Її суть полягає в наступному: судовий процес над Тимошенко завершиться для неї обвинувальним вироком, але в цей же час інший високопоставлений підсудний Юрій Луценко може бути випущений на волю. Або, у крайньому випадку, отримає умовний термін", - зазначає видання.

Для підсилення ефекту та підтвердження об'єктивності та неупередженості судової системи в Україні може бути вжито ще низку супутніх кроків. "Масові перевірки в Кабінеті міністрів і в областях України напевно виявлять чимало недбайливих чиновників або ще краще - хабарників. Піймати на гарячому когось зі своїх, причому не делегованих у владу політичними супутниками, як у випадку з Василем Волгою, а саме впливових чинуш з партбілетом Партії регіонів – найкращий доказ того, що влада абсолютно не вибірково підходить до правосуддя і закон єдиний для всіх", - сказано в матеріалі.

"У цю канву, до речі, добре вкладаються і свідчення генерала Олексія Пукача, який раптом почав називати замовників вбивства Георгія Гонгадзе. Оскільки в зв'язку із цим знов пролунало прізвище Володимира Литвина, не виключено, що саме його зроблять цапом-відбувайлом. Відправити в СІЗО спікера парламенту у резонансній справі, яку ніяк не могли довести до розуму всі ці роки – куди вже кращий доказ справедливості української влади", - також зазначає видання.

Справа Тимошенко: всі новини>>>
Справа Луценка: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини