RU

Лутковську звинуватили в приховуванні доходів

24.04.2012, 10:42
 Лутковську звинуватили в приховуванні доходів - Фото
Юрій Кармазін
Кандидат більшості на посаду уповноваженого Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська приховала від Верховної Ради свої доходи за 2011 рік. Про це в терміновому листі спікеру Володимиру Литвину написав народний депутат від фракції Наша Україна - Народна самооборона Юрій Кармазін.

Як повідомляє радіо Свобода, Кармазін вимагає від Литвина негайно зняти з розгляду депутатами кандидатуру Лутковської як "несумісну з посадою омбудсмана" у зв'язку з "численними порушеннями законодавства України при наданні відомостей про доходи за 2011 рік і введенням депутатів в оману".

Кармазін уточнив, що звернувся з депутатською перевіркою до органів податкової адміністрації, результати якої свідчать, що Лутковська не вказала всі доходи, які отримала за 2011 рік. За його словами, йдеться про десятки тисяч гривень. Тому, на переконання депутата, ця кандидатура розглядатися не може, "незважаючи на те, що зараз робляться величезні спроби її призначити, в тому числі, з боку міністра юстиції Лавриновича".

"Я звернувся до Литвина, до президента Януковича, генерального прокурора, я звернувся до керівників всіх фракцій - без винятку - у Верховній Раді України, і написав конкретні порушення, назвав конкретні автомобілі, конкретний їх держномер, .. весь фактаж, який я отримав у податкових органах України. А тепер справа совісті кожного депутата, кожного чиновника, президента і голови Верховної Ради, в першу чергу ", - сказав він.

Нагадаємо, кандидатуру Лутковської Верховна Рада повинна розглядати у вівторок.

У квітні урядовий уповноважений у справах Євросуду Лутковська задекларувала дохід за 2011 рік у розмірі 183 тис. 725,72 грн. Лутковська володіє квартирою площею 51,2 кв.м та дачним будинком площею 40,3 кв.м. Грошових коштів на рахунках у банках та інших фінансових організаціях, згідно з декларацією, Лутковська не має.

Досьє на Юрія Кармазіна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини