RU

Лутковська їздила до Завадського в СІЗО, щоб він не осліп

17.05.2012, 17:22
Лутковська їздила до Завадського в СІЗО, щоб він не осліп - Фото
Валерія Лутковська (фото - minjust.gov.ua)
Омбудсмен Валерія Лутковська стверджує, що першим з VIP-арештантів відвідала акордеоніста Ігоря Завадського, тому що йому загрожувала сліпота. Про це вона заявила в ході інтернет-конференції на порталі ЛІГА.net.

Лутковська запевнила, що обов'язково відвідає і інших VIP-арештантів - Тимошенко й Луценка: "Звичайно, збираюся. Я не зволікаю, а як нормальний юрист хочу ознайомитися з документами по цих двох справах".

Відповідаючи на питання, як вийшло, що на ознайомлення зі справою Завадського перед візитом в СІЗО їй знадобилося так мало часу, Лутковська сказала: "У справі Завадського засобами масової інформації поширювалася інформація про те, що зволікання з наданням адекватної медичної допомоги може призвести до того, що ця людина залишиться сліпою на все життя. Саме тому я не займалася "папірцями", а пішла до нього в слідчий ізолятор з тим, щоб звернутися з проханням до керівництва СІЗО обстежити Завадського в спеціалізованому медичному закладі, що, до речі, вже було зроблено".

На питання, якщо в тюрмі буде вмирати людина, то чим вона в першу чергу займеться - документами або самою людиною, Лутковська відповіла: "В останні три дні я отримала кілька заяв з Київського СІЗО, які вимагають негайної реакції. Їх питанням я займуся завтра. У зв'язку із цим ваше питання мені не зовсім зрозуміле ".

 Більше запитань і відповідей на них на сторінці інтернет-конференції

Досьє на Валерію Лутковську

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини