RU

Лутковська заявила, що поки не може допомогти Луценку

02.08.2012, 15:12
Лутковська заявила, що поки не може допомогти Луценку - Фото
Лутковська чекає, коли вступить в силу рішення Євросуду
Омбудсмен Валерія Лутковська поки допомогти Юрію Луценку нічим не може, проте рішення Європейського суду за його скаргою вже використовує. Про це Уповноважений Верховної Ради з прав людини повідомила сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ.

Лутковська зазначила, що рішення Європейського суду щодо Юрія Луценка ще не вступило в силу, відповідно, підстав для втручання в ситуацію поки немає. "Набере чинності - будемо з урядом, який, власне, відповідає за виконання рішень Європейського суду, відповідно до закону про виконання рішень Європейського суду з прав людини, разом думати, яким чином вибудувати стратегію щодо виконання цього рішення", - сказала омбудсмен.

Лутковська також зазначила, що на сьогоднішній день вона вже використовує рішення Євросуду у справі Луценка, незважаючи на те, що остаточно воно ще не вступило в силу. Зокрема, рішення було використано при поданні до Вищої кваліфікаційної комісії суддів щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності одного із суддів, "який практично повторив ті ж обставини, правда, щодо іншої людини, які були підставою для констатації Європейським судом порушення статті 18 конвенції".

Уповноважений ВР додала, що її представники періодично відвідують судові засідання у справі Луценка. Реагуючи на запрошення народного депутата Юрія Кармазіна відвідати засідання завтра, омбудсмен заявила, що її представники там будуть.

Досьє на Валерію Лутковську
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини