RU

Лутковська проінспектувала колонію Луценка

23.08.2012, 12:13
Лутковська проінспектувала колонію Луценка - Фото
Валерія Лутковська (фото - kvs.gov.ua)

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська відвідала Менську виправну колонію №91, в якій, за даними ЗМІ, буде відбувати покарання екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

Як повідомляє прес-служба ДПтС, Менська колонія - єдина в Україні виправна установа для колишніх співробітників правоохоронних органів, яка знаходиться в Чернігівській області.

Омбудсмен ознайомилася з комунально-побутовими умовами утримання засуджених у колонії, відвідала кімнати для короткострокових та довгострокових побачень, приміщення для зустрічей з адвокатами і медичну частину. Крім того, вона побувала у відділенні карантину, діагностики і розподілу, секторі максимального рівня безпеки, дисциплінарному ізоляторі і житлових приміщеннях. Крім того, Лутковська ознайомилася з режимом утримання в колонії: санітарним станом приміщень, станом надання медичної допомоги, регулярністю і тривалістю прогулянок на свіжому повітрі, умовами праці та поспілкувалися з засудженими та співробітниками установи.

Досьє на Валерію Лутковську

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини