RU

Лутковська прийняла присягу омбудсмена біля вхідних дверей Ради

27.04.2012, 17:40
Лутковська прийняла присягу омбудсмена біля вхідних дверей Ради - Фото
Валерія Лутковська (фото - minjust.gov.ua)
Валерія Лутковська прийняла присягу омбудсмена біля вхідних дверей парламенту під крики: "Ганьба!"

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, ложа президії Верховної Ради і парламентська трибуна в цей час були заблоковані народними депутатами від опозиції.

Лутковська взяла в руки мікрофон, і, стоячи біля вхідних дверей поруч з сектором фракції Партії регіонів, зачитала текст присяги. Опозиціонери в цей час кричали "Ганьба!"

При цьому 264 картки народних депутатів проголосували за те, щоб звільнити з посади багаторічного уповноваженого Верховної Ради з прав людини Ніну Карпачову.

Нагадаємо, 24 квітня Лутковську в результаті таємного голосування було обрано новим омбудсменом. Бюлетені з її прізвищем в урну для голосування поклали 252 народних депутата, 14 - проти. Після цього Лутковська деякий час не могла вступити на посаду, оскільки після скандалу з Юлією Тимошенко опозиція заблокувала трибуну Верховної Ради. За цей час Карпачова встигла, перебуваючи ще на посаді омбудсмена, голосно грюкнути дверима: спочатку вона підтвердила факт побоїв Тимошенко, а сьогодні відправила генеральному прокурору Віктору Пшонці лист з фотодокументами, на яких засвідчені синці та гематоми на тілі екс-прем'єра.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини