RU

Лутковська подала в суд на Кужель

19.02.2013, 15:10
Лутковська подала в суд на Кужель - Фото
Валерія Лутковська
Уповноважена Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська заперечує заяви депутата з фракції Батьківщина в парламенті Олександри Кужель про те, що посада омбудсмена дісталася їй завдяки корупції і родинним зв'язкам з міністром юстиції  Олександром Лавриновичем. Про це вона сказав в інтерв'ю Главкому.

"Вона говорить про корупційні зв'язки. По-перше, це образливо з точки зору вчителів, які в принципі можуть і без корупційних зв'язків зробити будь-яку кар'єру. І оскільки я не є родичкою Олександра Лавриновича, відповідно такі висновки пані Кужель робить абсолютно даремно. У зв'язку із цим, я звернулася з позовом до суду з вимогою спростування недостовірної інформації. Я зробила кар'єру в Міністерстві юстиції абсолютно самостійно", - заявила Лутковська.

Вона зазначила, що не має наміру вимагати від Кужель грошової компенсації. "Ніяка компенсація мене не турбує. Мене турбує питання спростування брехні в той же спосіб, в який вона була поширена. Хоча в принципі варто було подумати про компенсацію принаймні для тих учителів, які були ображені розмовами про те, що вони без корупційних зв'язків не зможуть коли-небудь зайняти відповідні посади", - вважає омбудсмен.

Лутковська зазначила, що звинувачення в корупції при отриманні посади пролунали на її адресу після того, як вона відвідала лікарню Юлії Тимошенко.

Сайт нагадує, що заяву Кужель було зроблено в ефірі телеканалу Інтер. Опозиціонер заявила, що Лутковська є людиною, "яка порушує закон про корупцію, тому що вона була вчителькою, а стала замміністра тільки тому, що вона є сестрою дружини Лавриновича - міністра юстиції".

Досьє на Валерію Лутковську
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини