RU

Лутковська не знайшла порушень прав Луценка в суді, - документ

13.03.2012, 17:18
Лутковська не знайшла порушень прав Луценка в суді, - документ - Фото
Валерія Лутковська. Фото - www.minjust.gov.ua
Уповноважений українського уряду в Європейському суді з прав людини Валерія Лутковська не знайшла порушень прав екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка під час судового процесу в Печерському районному суді. Про це заявив народний депутат Олесь Доній.

Як повідомляє прес-служба Народної самооборони, Доній вважає, що Лутковська не має морального права претендувати на посаду омбудсмана, оскільки вона "обманює Європу".

"Знаковим моментом в її "професіоналізмі"є документ під назвою" Зауваження уряду України у справі "Луценко проти України", підготовлений Лутковською й спрямований за її підписом в Європейський суд з прав людини. Так от, ця пані стверджує, що жодне право Юрія Луценка в ході судового процесу в Україні не було порушено, тому позов Луценка є абсолютно безпідставним ", - зазначив він.

При цьому Доній нагадав, що багато правозахисних організацій визнали справи проти Юлії Тимошенко та Юрія Луценка політично мотивованими, а провідні європейські політики й інтелектуали, у тому числі Вацлав Гавел і Адам Міхнік, чітко вказали на ознаки наявності політичних репресій в цих справах.

"Лутковська цинічно обманює Європу про дотримання всіх прав і свобод Юрія Луценка. Так яким правозахисником вона може бути після такої ганьби у справі Луценка? Валерія Лутковська однозначно стала на сторону обвинувачення, замість навіть ілюзорної об'єктивності вона стала "рупором прокуратури", - вважає депутат.

У зв'язку з цим Доній закликав депутатів голосувати проти кандидатури Лутковської на посаду омбудсмана.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини