RU

Лукашенко змирився з євроінтеграцією України

22.10.2013, 18:02
Лукашенко змирився з євроінтеграцією України - Фото
Олександр Лукашенко і Віктор Янукович під час офіційного візиту президента Білорусі в Україну
На сьогоднішній прес-конференції в Мінську білоруський лідер Олександр Лукашенко визнав, що відносини з Україною не можна розривати, який би зовнішньополітичний курс не обрав офіційний Київ. Про це повідомляє  портал "Мир24".

"Давайте уявимо на хвилину, що Україна стала членом НАТО і повністю включилася в його процеси. Що ви хочете сказати, що ми з Україною не будемо вести діалог і шукати спільну мову? Ми приречені це робити - історично, сьогоденням і ще більше - майбутнім. там живуть такі ж люди, як ми з вами" - заявив Лукашенко.

Президент Білорусі підкреслив, що зайва політизація українського питання ні принесе сусідам нічого, крім шкоди. "Не можна політизувати питання українського майбутнього. Таким чином ми самі себе заженемо в кут, а потім треба буде звідти з певними витратами, як мінімум іміджевими, вибиратися", - сказав він.

Нагадаємо, раніше Лукашенко критично відгукувався про функціонування Митного союзу, і зазначав, що при такому стані, в цю структуру важко буде залучити нових партнерів. "Путін пообіцяв: з 1 січня 2014 року, будь-які вилучення знімаємо. Якщо ми хочемо розвивати Митний союз і створювати Євразійський економічний союз, то це треба робити. Інакше ми в цей Митний союз нікого не затягнемо, якщо не будемо бачити результатів від нього", - сказав Лукашенко на прес-конференції 11 жовтня.

Досьє на Олександра Лукашенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини