RU

Лукашенко заявляє, що Росія не воює в Україні

25.09.2014, 10:14
Лукашенко заявляє, що Росія не воює в Україні - Фото
Олександр Лукашенко
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Росія не воює в Україні. Про це він сказав в Кишиневі, відповідаючи на запитання журналістів, передає БЕЛТА.

"Війна ведеться, коли хтось думає перемогти, але всі сторони конфлікту переконані, що перемоги їм не здобути: ні українська армія не переможе, ні армія опору, яка там є і яку називають сепаратистами. Багато хто вважає, що там Росія воює, Росія там не воювала, і якщо вона буде воювати, вона теж не переможе, тільки гірше зробить", - заявив Лукашенко.

"Знаючи психологію, дуже добре знаючи керівництво Росії, - Росія не хоче ні з ким вести, а в цій ситуації тим більше, економічну війну. Якщо Україна, Молдова, інші країни, підписавши договір про асоціацію з ЄС, не будуть шкодити Росії, я упевнений, найближчим часом, якщо шкоди російській економіці не буде, ви нормалізуете з нею стосунки. Росія в цій ситуації просто намагається захиститися", - сказав він.

За словами Лукашенка, "певні настороженості" є не тільки у Росії, але й у Білорусі, про що було повідомлено президенту України Петру Порошенку  на зустрічі в Мінську. При цьому, стверджує президент Білорусі, Порошенко запевнив, що якщо ці настороженості переростуть в конкретні факти, українська сторона буде нести за це відповідальність.

"Тому не треба шкодити один одному. Обдурити, обійти, змікширувати якось ситуацію не вийде - скрізь хороші фахівці: і в Молдові, і в Росії, і в Білорусі, і в Україні. Все прораховується", - сказав він.

Як відомо, докази присутності Збройних сил Росії в Донбасі були оприлюднені  неодноразово, в тому числі НАТО.

Читайте також: У ЄС і НАТО є докази присутності військ РФ в Україні

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини