Лукашенко заявив про фальсифікацію результатів Євробачення-2013

Лукашенко заявив про фальсифікацію результатів Євробачення-2013 - Фото
21.05.2013, 17:40

Президент Білорусі вважає, що Росія не могла не дати голосів його країні

Олександр Лукашенко впевнений, що результати Євробачення-2013 сфальсифіковано. Цим, а також загальною політизацією конкурсу, він пояснив відсутність голосів від Росії на користь представниці Білорусі Альони Ланської, повідомляє білоруське агентство Белта.

"Я знаю, Альона, твою реакцію на результати голосування в Росії. Можеш у свій актив записати 12 балів, не менше", - заспокоїв Лукашенко співачку.

"Це говорить про те, наскільки подібний конкурс не просто політизується, а наскільки він фальсифікований. Більше того, хто стежить за засобами масової інформації, побачили на прикладі однієї з країн - там вже розгорівся цілий скандал з приводу фальсифікації підсумків голосування. Я вже не кажу про голосування за географічним принципом", - сказав президент.

При цьому Лукашенко закликав спокійно ставитися до результатів конкурсу. "Я абсолютно не хочу в чомусь запідозрити або принизити роль переможниці. Дійсно, дівчина з Данії була дуже гарна і номер її був прекрасний, але не менш прекрасна була і наша дівчина. Тому пропоную спокійно ставитися до результатів подібних голосувань", - зазначив він.

Невдоволення підбиттям підсумків конкурсу висловив сьогодні і глава МЗС Росії Сергій Лавров. У бесіді з главою зовнішньополітичного відомства Азербайджану (телебачення цієї країни першим звинуватило Євробачення в крадіжці голосів глядачів) Лавров заявив, що "ця обурлива акція без відповіді не залишиться".

Нагадаємо, представниця Білорусі на конкурсі Олена Ланська посіла 16-е місце. Всього вона отримала 48 балів. Найвищу оцінку - 12 - Ланській поставили в Україні. За Білорусь також проголосували Ізраїль (3 бали), Молдова (4), Азербайджан (7), Вірменія (5), Мальта (2), Греція (1), Чорногорія (3), Грузія (5), Македонія (5), Литва (1).

Досьє на Олександра Лукашенка


Популярне