RU

Лукашенко заявив про фальсифікацію результатів Євробачення-2013

21.05.2013, 17:40
Лукашенко заявив про фальсифікацію результатів Євробачення-2013 - Фото
Олександр Лукашенко

Олександр Лукашенко впевнений, що результати Євробачення-2013 сфальсифіковано. Цим, а також загальною політизацією конкурсу, він пояснив відсутність голосів від Росії на користь представниці Білорусі Альони Ланської, повідомляє білоруське агентство Белта.

"Я знаю, Альона, твою реакцію на результати голосування в Росії. Можеш у свій актив записати 12 балів, не менше", - заспокоїв Лукашенко співачку.

"Це говорить про те, наскільки подібний конкурс не просто політизується, а наскільки він фальсифікований. Більше того, хто стежить за засобами масової інформації, побачили на прикладі однієї з країн - там вже розгорівся цілий скандал з приводу фальсифікації підсумків голосування. Я вже не кажу про голосування за географічним принципом", - сказав президент.

При цьому Лукашенко закликав спокійно ставитися до результатів конкурсу. "Я абсолютно не хочу в чомусь запідозрити або принизити роль переможниці. Дійсно, дівчина з Данії була дуже гарна і номер її був прекрасний, але не менш прекрасна була і наша дівчина. Тому пропоную спокійно ставитися до результатів подібних голосувань", - зазначив він.

Невдоволення підбиттям підсумків конкурсу висловив сьогодні і глава МЗС Росії Сергій Лавров. У бесіді з главою зовнішньополітичного відомства Азербайджану (телебачення цієї країни першим звинуватило Євробачення в крадіжці голосів глядачів) Лавров заявив, що "ця обурлива акція без відповіді не залишиться".

Нагадаємо, представниця Білорусі на конкурсі Олена Ланська посіла 16-е місце. Всього вона отримала 48 балів. Найвищу оцінку - 12 - Ланській поставили в Україні. За Білорусь також проголосували Ізраїль (3 бали), Молдова (4), Азербайджан (7), Вірменія (5), Мальта (2), Греція (1), Чорногорія (3), Грузія (5), Македонія (5), Литва (1).

Досьє на Олександра Лукашенка


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини